מההתערבות בכיתה ג' בעומר, גיא ברנע הגיע כמעט לגג העולם

הגילוי המקרי של הסגנון החזק שלו, הטבעות האולימפיות שצוירו במחברת, התוצאות שנחזו והוגשמו במדויק. אלו התחנות שהגדירו את דרכו של השחיין האולימפי גיא ברנע, שפרש השבוע מספורט תחרותי

איתמר קציר - צרובה
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איתמר קציר - צרובה
איתמר קציר

2004, הפוסטר. כפי שמעיד על עצמו גיא ברנע, כנער הוא היה בסך הכל "שחיין סבבה". ב-2004 הגיע לראשונה לפנימיית וינגייט, וכמו ילדים רבים שרגילים להיות הכי טובים במקום בו הם גרים, חטף שוק. "בסוף השנה הזו בקושי עשיתי חצי גמר באליפות אירופה לנוער", הוא אומר, "לא משהו מרשים במיוחד".

כפי שסיפר באירוע הפרישה שלו השבוע, באותה שנה, לאחר אולימפיאדת אתונה, טסה משפחתו לשווייץ וביקרה במוזיאון האולימפי בלוזאן. "ראינו שם את הפוסטר של האולימפיאדה הבאה. בראש שלנו זה תמיד היה, 'גיא — בונים אותו ל-2012. 2008 זה קרוב מדי, הוא לא יהיה בשל'. אמא שלי אמרה לי אז לצלם את הפוסטר. חזרנו הביתה, והיא פיתחה את הפילם בלי שידעתי. כשחזרתי בסוף השבוע מווינגייט זה חיכה לי על השולחן בחדר. היא החליטה שנעשה תוכנית עבודה 'איך גיא מגיע לאולימפיאדה'. ממש כתבנו שלבים, שזה לעבור לארה"ב בין היתר. תמיד זה היה 'לונדון, לונדון', ופתאום זה היה 'אולי בייג'ין'. שמרתי את התוכנית הזאת ויש לי אותה עד היום".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ