"אחי! סטף קרי כאן!": הכוכבים החלו לדבר עם האוהדים. אושר כזה לא ראיתם מימיכם

שגרת הקורונה שיבשה הכל, ומהשיבוש נוצרה שגרה אחרת לגמרי - כזו שמעצבת מחדש את מערכת היחסים בין האוהדים לספורטאים, שהחליטו לנצל את השעמום כדי ליצור קשר בלתי אמצעי עם המעריצים שלהם, וגם כדי לחזק את המותג שלהם, כמובן

אלעד זאבי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלעד זאבי

כשהילד בן השמונה רצה לחבוט כדור טניס בקיר, זה עוד נשמע הגיוני - הרי עשינו דברים מוזרים יותר בחודש האחרון. כשהוא גם ביקש שנצלם אותו עושה זאת ותהה אם יש לנו מגבעת, כבר התחלנו לחשוד שצפה באתגר החדש של רוג'ר פדרר.

שגרת הקורונה שיבשה הכל, ומהשיבוש נוצרה שגרה אחרת לגמרי - כזו שמעצבת מחדש את מערכת היחסים בין ספורטאים ואוהדים. במקום לעקוב אחרי הגיבורים מרחוק, כשהאוהדים על הספה והם מזיעים על המגרש, חלה התקרבות של ממש ביחסים. בהפוך על הפוך, זה קורה דווקא אחרי שגם הם התרווחו על ספות, וכשהסיבה בגינה הם כה נערצים אינה רלוונטית מכורח הנסיבות. "OMG", כתבה בשבוע שעבר אוהדת של פדרר, ששאלה אותו מתי יבצע את "אתגר 100 חבטות הוולי" עם מירקה, ונדהמה לקבל ממנו את התגובה "אני לא מספיק בטוח בעצמי". "מאז שהוא ענה לי אני לא מסוגלת להפסיק לחייך", כתבה, "כל החברים שלי שמחים בשבילי כי הם יודעים איך אני תמיד משתפכת עליו. אני כל כך מאושרת".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ