היא הורידה את יריבתה לקרקע וחבטה בה ללא הרף. עכשיו בת זוגה מחכה לה בחדר הלידה

אמנדה נונז הוכיחה ב-UFC 250 שאין לה באמת יריבות, ההישגים שלה מאפילים גם על אלו של קונור מקגרגור וחביב נורמגומדוב. שון אומלי הצעיר הראה למה הוא המתאגרף הטוב ביותר ב-MMA, ואלג'רמיין סטרלינג היה צריך רק דקה וחצי כדי להכניע את המדורג רביעי

מייקי דגן
מייקי דגן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מייקי דגן
מייקי דגן

בסוף הסיבוב הרביעי פלישיה ספנסר שכבה על אמנדה נונז עם הפנים לתקרה, נחנקת מאחור, אחרי שקיבלה קומבינציות קטלניות לפנים, בעיקר מהימין המפחידה של נונז, אבל הפעמון הגיע לפני הכניעה כשקולות ההיחנקות שלה כבר נשמעו היטב בהיעדר הקהל ב-UFC 250.

בתוך הסיבוב החמישי ג'ו רוגן, הפרשן והמראיין, והאיש עם הפודקאסט השווה 100 מיליון דולר, קבע, בצדק, שנותרה שאלה אחת: מי הבאה בתור? ספנסר דיממה על הרצפה את רוב הסיבוב החמישי, בקרב בן חמשת הסיבובים המלא היחידי שעברה נונז עד תומו, אבל בדומיננטיות מוחלטת בכל התחומים - קרקע, עמידה, כושר, תנועה. הרב דין השופט אפילו נתן לרופא הזדמנות לעצור את הקרב כדקה לסיום. אבל גם בדקה האחרונה נונז עשתה מה שהיא רוצה - הורידה את ספנסר הענקית לקרקע כרצונה, חבטה בה כרצונה. קרב מושלם בהגנה השמינית שלה על התואר, במשקל נוצה ובמשקל תרנגול - שלישית רק לאנדרסון סילבה עם 11הגנות  על התואר וג'ון ג'ונס עם 14. היא היחידה שהגנה על שני התארים, בניגוד להנרי סחודו וקונור מקגרגור - הפורש הטרי (שוב) שהכריז על כך מייד בסיום האירוע הבוקר - שניהם הגנו רק על אחד מתאריהם. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ