ראשה הוטח בקרח ב-120 קמ"ש, וכעת היא לא מסוגלת להישאר ערה. והענף ימשיך להתקיים

אלי פורנואו היתה התקווה הגדולה של בריטניה במזחלות הסקלטון, אך המציאות באימונים ובתחרויות היתה שונה. היא סבלה מסחרחורות, הקאות ותופעות לוואי נוספות הנגרמות מפגיעות ראש. זה לא הפריע לה לנצח, עד שהתמוטטה. "הדבר המפחיד הוא שאפשר להמשיך גם כשהמוח שלך פגוע, וזה הכי מסוכן"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלי פורנואו ליד ביתה בבריסטול שבאנגליה, בחודש שעבר. מה שהופך את הסיפור שלה לעצוב במיוחד הוא שהמצב הנוכחי שלה הוא בלתי נמנע
אלי פורנואו ליד ביתה בבריסטול שבאנגליה, בחודש שעבר. מה שהופך את הסיפור שלה לעצוב במיוחד הוא שהמצב הנוכחי שלה הוא בלתי נמנעצילום: JAMES BECK / NYT
לוגו ניו יורק טיימס
ניו יורק טיימס
לוגו ניו יורק טיימס
ניו יורק טיימס

לאלי פורנואו יש כאב ראש, כל יום. גרוע מכך, פעם בחודש יש לה גם מיגרנה. זה מתחיל באופן לא כל כך מזיק. היא מביטה במסך המחשב, בחברה לניהול הון בה היא עובדת, ומתחילה לראות "תולעים מתפתלות" כהגדרתה. תוך זמן קצר הן הופכות למעגלים גדולים ולבנים. המסך מתערפל. כאב חד הולם ברקה השמאלית שלה. צווארה מתהדק.

מדובר בהתקדמות עבורה. לפני שנתיים, הקריירה המבטיחה של פורנואו, שהיתה הספורטאית הגדולה הבאה של בריטניה במזחלות סקלטון (ענף ספורט בו הספורטאי גולש במזחלת כשהוא שוכב על בטנו וראשו קדימה), נעצרה לפתע כשראשה הוטח בקרח במהלך תחרות בגרמניה. במשך שבועות, היא נאבקה לזהות את הסובבים לה. היא בקושי הצליחה להישאר ערה במהלך בדיקה רפואית או לזכור איך מכינים כוס תה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ