הקרב על אליפות העולם באגרוף גלש למסיבת העיתונאים. צפו

המתאגרף הבריטי צ'יסורה הפסיד ליריבו האוקראיני קליצ'קו ופרק את זעמו על מתאגרף אחר שהגיע למסיבת העיתונאים. התוצאה: קטטה מול המצלמות

ספורט הארץ
ספורט הארץ

דרק צ'יסורה, המתאגרף במשקל כבד, שהפסיד אמש (שבת) במינכן לויטלי קליצ'קו בקרב על אליפות העולם, נעצר הבוקר (ראשון) על ידי משטרת גרמניה. צ'יסורה, הבריטי שנולד בזימבבווה, עוכב לחקירה בנמל התעופה במינכן יחד עם מאמנו דון צ'ארלס בעקבות הקטטה עם המתאגרף דיוויד היי, בה היה מעורב אמש במסיבת העיתונאים לאחר הקרב מול אלוף העולם האוקראיני.

במהלך מסיבת העיתונאים של צ'יסורה הגיח המתאגרף הבריטי, דיוויד היי, שהתחיל לנהל דין ודברים עם צ'יסורה לעיני המצלמות ועשרות עיתונאים. היי, שבכלל הגיע כדי להתעמת עם קליצ'נקו בגלל שביטל קרב מולו לפני כמה שבועות, העליב את צ'יסורה וזה השיב לו בהקנטות וקללות.

לא חלף זמן רב וצ'יסורה קם מהדוכן, הסיר את המעיל תוך שהוא צועד לעבר היי וקורא "בוא ותגיד לי את הדברים האלה בפנים". צ'יסורה התקרב להיי והחל להכות אותו נמרצות. גם מאמנו של היי, אדם בוט', ספג כמה מהמהלומות. חלפו דקות ארוכות עד שהסדרנים ואנשי התאחדות האיגרוף הצליחו להפריד בין שני המתאגרפים במשקל כבד.

צפו במסיבת העיתונאים ובעימות בין צ'יסורה והיי

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

המשטרה הגרמנית הודיעה שהיא מבקשת לעצור גם את היי, אך השוטרים לא מצאו אותו במלון במינכן בו הוא שהה. הוא כרגע מבוקש לחקירה.

צ'יסורה יצר לעצמו שם של עושה צרות לאחר שהיה מעורב בלא מעט תקריות של אלימות וזלזול ביריב. האחרונה היתה במהלך השקילה המסורתית שלפני הקרב מול קליצ'קו, בו סטר צ'יסורה בפניו של האוקראיני הענק מול המצלמות.

תגיות:

תגובות