טל בן עזרא

סגנית אלופת אירופה. גולשת הרוח הישראלית, מעיין דוידוביץ', זכתה הערב (חמישי) במדליית הכסף באליפות אירופה שנחתמה היום באי הפורטוגלי מדיירה. דוידוביץ', כמו יתר המשתתפים, המתינה שעות רבות לשיוט המדליות שבוטל בסופו של דבר בגלל היעדר רוחות. הישראלית, שהגיעה לשיוט האחרון כשהיא מדורגת במקום השני, סיימה בסופו של דבר כסגנית אלופת אירופה.

"אני מאוד שמחה על ההישג", סיפרה דוידוביץ' דקות לאחר ההחלטה על ביטול שיוט המדליות. "בשבוע האחרון בילינו הרבה מאוד זמן על החוף והיה הרבה מתח. היה לי רק מה להפסיד, ואני שמחה שבסופו של דבר לא היו שיוטים למרות שאני מאמינה שהייתי שומרת על המקום שלי גם אם הייתי צריכה להיכנס לים, למרות שהיו פה מתחרות ברמה גבוהה. זו בעצם המטרה שהצבתי לעצמי - להשיג מדליה".

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

דוידוביץ', היום בשיוט המדליות. הישג נפלא

כעת תתפנה דוידוביץ' לאליפות העולם, שם תנסה להדהים עם זכייה במדליית הזהב ולזכות בכרטיס המיוחל לאולימפיאדת לונדון על חשבונה של לי קורזיץ, שעדיין אינה כשירה. קל, היא יודעת, זה בטח לא יהיה: "סיכוי על הנייר יש, אבל אני צריכה שהרבה דברים יתחברו כדי שזה יקרה. מה שבטוח זה שאנסה עד הרגע האחרון. היתה לי שנה טובה. חזרתי לגלוש רק במארס בשנה שעברה, אחרי שהיו לי קצת הרהורי פרישה, אבל אני מתקדמת מתחרות לתחרות והכל כבר מאחוריי".

אצל הגברים הסיפור הסתיים פחות טוב. נמרוד משיח, שערב שיוט המדליות דורג במקום הרביעי, מרחק נקודה אחת בלבד ממקום על הפודיום, התאכזב מביטול השיוט וסיים, כאמור במקום הרביעי. המארגנים יצאו מגדרים כדי שתהיה תחרות, אבל פשוט לא היתה רוח", סיפר מנהל המשלחת גור שטיינברג. "הזהב כבר הוכרע בבנות, אבל היה קרב גדול בין החמישייה אצל הגברים. החבר'ה פה רגילים לסיטואציות מסוג זה. המצב של מעיין היה די בטוח, זה לא שהיא נהנתה מההפקר. מבחינת נמרוד יש תחושה של החמצה, אבל צריכים להתייחס לתחרות הזו בפרופורציות הנכונות כי היא לא מביאה ניקוד על הכרטיס ללונדון".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ