מעריצי שראפובה נרגעו: הפריזורה שונתה רק בתמונות - ענפים נוספים - הארץ

מעריצי שראפובה נרגעו: הפריזורה שונתה רק בתמונות

הטניסאית הרוסייה העלתה לדף הפייסבוק שלה תמונות בהן היא נראית עם שיער קצר, המעריצים השתגעו, ואז שוחררה צפירת הרגעה: "זו בסך הכל פאה", היא הודתה.

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
DPA, לוס אנג'לס

מריה שראפובה הצטרפה ל"טרנד החדש" בעולם הטניס – לעבוד על עיתונאים ועל העולם בכלל. אחרי שקרולין ווז'ניאקי סיפרה שהותקפה על ידי קנגורו במהלך אליפות אוסטרליה 2011, ולאחר מכן הודתה שהמציאה את הסיפור כדי להשתעשע קצת, הודתה שראפובה שתמונתה בשיער קצר – תספורת חדשה כביכול – איננה אמיתית ומדובר למעשה בפאה בלבד, לצורך בדיחה.

המדורגת 2 בעולם אמרה שהיא הופתעה מאוד מההמולה והרעש הגדול שיצר פרסום התמונה בפייסבוק (נכון לשעה זו מדובר בכ-38,000 לייקים וכמעט 10,000 תגובות!). הרוסייה ביקשה להרגיע את רוח התגובות – אלו שבעד ואלו שלא כ"כ היו בעד – והגיבה בעמוד הפייסבוק שלה: "וואו, כשפירסמתי את התמונות האלו עם השיער הקצר לא ידעתי שכולם ישתגעו ויגיבו כך... (חבריי היקרים, מעולם לא אמרתי שאני באמת מתכוונת לחתוך את השיער!). אז למען האימייל שלי, שכמעט קרס עקב הלחץ ב-24 השעות האחרונות, אני רוצה להראות לכם את התמונות האמיתיות – השיער שלי עדיין ארוך, ובלונדיני, והוא נשאר בדיוק אותו דבר! בסך הכל עשיתי צילומים לפני כמה ימים והחלטנו לגוון שם עם כל סוגי השיער האפשריים, ארוך וגם קצר.. (בפאה!!!)".

התמונה שהופיעה בעמוד הפייסבוק של שראפובהצילום: פייסבוק
ממסי עד לונה צ'מטאיי

תמונות השיער הקצר הציגו את הרוסייה עם תספורת המתאימה לנשים וילדים, אולם היא ניסתה לסיים את ההיסטריה סביב העניין כשפרסמה תמונות נוספות שלה בסלון, כשסימן ההיכר שלה, השיער הארוך, במלוא תפארתו.

    תגיות:

    תגובות

    הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
    בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ