ספורט הארץ
ספורט הארץ

יממה אחרי שהבטיח את הכרטיס לאולימפיאדה, על חשבונו של נמרוד משיח, השלים היום שחר צוברי שבוע פנטסטי כשזכה במדליית זהב בתחרות גביע העולם בהולנד. המדליסט האולימפי מבייג'ין, שהגיע לתחרות האחרונה והקובעת בקרב על הכרטיס האולימפי מול משיח דרוך ומוכן, ניפק יכולת נהדרת בתחרות, סיים את שיוט המדליות היום במקום הרביעי וחגג זכייה בזהב.

היכולת הנהדרת של צוברי בשבוע האחרון לא הוטלה בספק לרגע, והוא הוביל את התחרות כבר משלביה הראשונים. הוא סיים שבעה שיוטים במקום הראשון וסיים את התמודדות כולה עם 21 נקודות שליליות. משיח המאוכזב, שהיה תלוי בעצמו ערב פתיחת התחרות, בקרב על הכרטיס האולימפי, סיים שבוע רע במיוחד, במקום השמיני והוא חוזר הביתה בידיים ריקות. עומר סופר הצעיר סיים רביעי והיה קרוב מאוד לזכייה במדליה.

שרת התרבות והספורט, לימור ליבנת, בירכה את צוברי: "ברכות על הזכייה הכפולה שלך. בראש ובראשונה על כך שהצלחת להשיג את כרטיס הכניסה למשחקים האולימפיים וכמובן על כך שזכית עכשיו בתחרות במדליית הזהב שבעצם מאפשרת לך להיות זה שנוסע ללונדון. כולנו עקבנו מקרוב אחרי קרב הענקים הנחוש שלך ושל נמרוד משיח על הכרטיס הבודד לאולימפיאדה".

שחר צוברי חוגג כרטיס אולימפי ומדליית זהב, היום בהולנדצילום: איגוד השייט

ליבנת המשיכה: "זכית בכרטיס בזכות הנחישות, הכישרון והשאיפה שלך להשתתף במשחקים האולימפיים וראיתי שעבדת קשה מאד ולא ויתרת גם בתקופות פחות טובות שלך. אתה כבר מנוסה באולימפיאדות. זו האולימפיאדה השנייה שתשתתף בה ואתה אפילו מנוסה גם במדליות אולימפיות, אז כל שנותר לי הוא לאחל לך הצלחה בלונדון כגולש הרוח שייצג את מדינת ישראל שם. אני שמחה על הצטרפותך למשלחת הישראלית".


הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ