רולאן גארוס |

נדאל מול ג'וקוביץ' בגמר

המדורג ראשון בעולם ניער מעליו בקלילות את רוג'ר פדרר בשלוש מערכות, הספרדי המשיך ביכולתו הנהדרת כשניצח את בן ארצו דויד פרר

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

איזה גמר נהדר מצפה לנו ברולאן גארוס. נובאק ג'וקוביץ', המדורג ראשון בעולם, מול המדורג שני, רפאל נדאל. שני הטניסאים מגיעים בכושר שיא וינסו להרוס האחד לאחר - לנדאל זה יכולה להיות זכיה שביעית בפאריס, ואילו ג'וקוביץ' יכול להיות הראשון מאז רוד לייבר ב-1969 שמחזיק בעת ובעונה אחת בכל ארבעת תארי הגראנד סלאם.

בחצי הגמר המאוחר נפגשו נובאק ג'וקוביץ', המדורג מספר 1, מול המדורג מספר 3, רוג'ר פדרר. המשחק התחיל בצורה מהוססת משהו, כששני הטניסאים בוחנים זה את זה. ג'וקוביץ' היה הראשון להשתחרר משלב הגישושים וניצח את המערכה הראשונה בתוצאה 4-6. את המערכה השנייה פתח פדרר נחוש יותר וכבר הוביל על הסרבי 0-2, אך ג'וקוביץ' הנהדר התאושש כדי להשוות את המערכה ל-4-4. פדרר לא נכנע, עלה ל-4-5, אך מאותו רגע ג'וקוביץ' לקח את המשחק לידיו, החל לעשות ככל העולה על רוחו וניצח את המערכה השנייה והמרתקת 5-7. למערכה השלישית כבר הגיע פדרר שבור מנטלית וג'וקוביץ' לא התקשה יותר מדי מול השוייצי, וניצח את המערכה השלישית 3-6.

ג'וקוביץ' חוגג היום בפאריסצילום: אי–פי

לעדכונים נוספים מהרולאן גארוס הצטרפו לדף הפייסבוק של ספורט הארץ

רפאל נדאל, זוכה השנה שעברה, ממשיך להציג טניס נהדר, כשהיום (שישי), מול ספרדי נוסף, דויד פרר, שיפר את מאזנו ברולאן גארוס ל-1:51 והעפיל לגמר שביעי בפאריס. נדאל היה גדול על פרר, שעבורו זה היה ביקור שלישי בחצי גמר טורניר גרנד סלאם, אך שוב נעצר רגע לפני הגמר.

צילום: אי–פי

פרר שמר על שני משחקוני ההגשה הראשונים שלו ובמצב של 1-2 לזכותו אף איים לשבור את נדאל, אך הספרדי הבכיר ניצל משבירה ומיד שבר בעצמו כדי לעלות ליתרון, ולסיים את המערכה הראשונה עם 2-6.

במערכה השנייה פרר הצליח לקחת מנדאל משחקון, אך בהמשך שוב נשבר פעמיים ברציפות וקרס. במצב של 1-4 לנדאל החל לרדת גשם והשחקנים ירדו לחדרי ההלבשה. לאחרי הפסקה ארוכה שאיימה לקטוע לנדאל את המומנטום, התחדש המשחק כשנדאל שומר על ההגשות שלו ומשלים 2-6 גם במערכה השנייה. עבור פרר זה כבר היה בור עמוק מדי ונדאל השלים את ניצחונו המרשים עם 1-6 במערכה השלישת.

נדאל (משמאל) מנחם את בן ארצו פרר, לאחר ההתמודדות ביניהם היום בפטריסצילום: אי–פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ