ביל סקוט, די-פי-אי
ביל סקוט, די-פי-אי

רוג'ר פדרר הביע דאגה אתמול (שני), על כך שיריבו הותיק רפאל נדאל, לא שיחק טניס כבר קרוב לחודשיים. "רציתי לכתוב לו ולשאול בשלומו, בגלל שאני לא מאמין שהוא נעדר לזמן רב כל כך", אמר השווייצי, המדורג ראשון בעולם, על הספרדי ששיחק לאחרונה בסיבוב השני של ווימבלדון ב-28 ליוני, מול הצ'כי לוקאס רוסול.

מאז, מלך החימר מנסה לשקם עצמו מהדלקת שפקדה את ברכיו, מה שמאיים לגרום להעדרותו למשך כל תקופת הקיץ, כולל אליפות ארה"ב הפתוחה. נדאל פרש מאולימפיאדת לונדון ומשני הטורנירים שמשמשים כהכנה לאליפות ארה"ב – טורונטו וסינסינטי.

"חשבתי שהאולימפיאדה, בסדר, זו בחירה אישית" אמר פדרר שזכה בחודש שעבר באליפות ווימבלדון השביעית שלו, "הייתי בטוח שאראה אותו בטורונטו, אבל עכשיו הוא החמיץ את סינסינטי וטורונטו. זה מאוד מוזר כי לא שמענו על כך כלום לפני הפציעה. הוא שיחק כל כך טוב על החימר ונראה טוב בווימבלדון. היה לו גם יותר זמן לשיקום בגלל ההדחה המוקדמת שלו בסיבוב השני".

נדאל ופדרר. "אני לא מאמין שהוא נעדר לזמן רב כל כך" אמר השווייציצילום: רויטרס

לכתבות ועדכונים נוספים הצטרפו לדף הפייסבוק של ספורט הארץ

פדרר כינה זאת "הפתעה גדולה, שתי ההעדרויות הללו. אני עצוב בשבילו. אני מקווה שהוא יחזור בזמן לאליפות ארה"ב הפתוחה". פדרר, שציין יום הולדת 31 בשבוע שעבר, חגג בביתו שבשוויץ לאחר שזכה במדלית הכסף בלונדון 2012, והוא יחל את אימוניו לסינסינטי ביום חמישי. 

בינתיים, פדרר, המדורג שני נובאק ג'וקוביץ', שזכה בשבוע שעבר בטורניר טורונטו, וזוכה מדלית הזהב הטרי אנדי מארי, יקחו חלק בטורניר סינסינטי שהחל השבוע, והשלושה צפויים להכנס לסבב המשחקים כבר מחר (רביעי).  

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ