אליפות ארה"ב |

ארוחה של אלופים אולימפים

משקאות פרוטאין אחרי משחק, ארוחות ערב יומיות שכוללות סטייק, עוף או דג, וגם סושי בתפריט. כך מכין אנדי מארי את גופו למשימות הבאות

ד-פ-א
ד-פ-א

אנדי מארי היה הופך לנבל בסיפורי המזנון במידה שהיה מסתפק בארוחה מהסוג הזה אחרי משחק מתיש באליפות ארצות הברית הפתוחה.

לאחר שבילה על המגרש כמעט ארבע שעות, בניצחונו על פליסיאנו לופס בסיבוב השלישי, כל מה שעניין את המדורג רביעי בעולם היה מהיכן תגיע הארוחה הבאה שלו. הסקוטי, שבעבר נודע כמי שמסוגל לבלוס 40-30 גלילות סושי, מודה כי הוא נזקק להרבה "דלק בריא" כדי להיות במיטבו.

"אני אוכל הרבה פרוטאין, דגים", אומר מארי, שנמנע מצריכת גלוטן, "יש לי משקאות פרוטאין שאני שותה אחרי משחק. אני מנסה לצרוך כ-150 גרם של פרוטאין, זה עוזר להתאוששות השרירים. אני צריך לאכול הרבה. אתה יכול לאבד שניים-שלושה קילוגרם, כך שעליך לשתות בצורה הולמת. כמובן שכשאתה מסיים לשחק אתה עדיין שורף קלוריות. אני פשוט צריך לוודא שאתמלא כמו שצריך. אחרת, תהיה עייף במשחק הבא".

פנו דרך, הגוף שלי רעב! אנדי מארי באליפות ארה"בצילום: אי–פי

בזמן שהתכונן להתמודד עם ההגשה האימתנית של הקנדי מילוש ראוניץ' בשמינית הגמר – הוא עמד במשימה בהצלחה, כנראה שאכל היטב - הצהיר מארי כי סושי בהחלט יהיה בתפריט. "למעשה אכלנו אומצה לפני יומיים, אולי מחר אעשה זאת. לארוחת ערב אני אוכל דג יום אחד, עוף ביום הבא ואז סטייק. אני מנסה לא לאכול אותו הדבר מדי יום".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ