אליס שלזינגר קרובה לעזוב את נבחרת ישראל

ראשי איגוד הג'ודו קבעו כי הספורטאים הבכירים יתאמנו רק תחת מאמן הנבחרת, אך הג'ודוקא דורשת להתאמן עם בן זוגה פבל מוסין

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

אליס שלזינגר, מהג'ודוקא הבולטות בישראל בשנים האחרונות ומי שהיתה מועמדת בכירה למדליה בלונדון 2012 ואיכזבה, הודיעה היום (ראשון) בישיבה שנערכה ביחידה לספורט הישגי כי היא מסרבת להתאמן תחת מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו, אלא מעוניינת להתאמן רק תחת בן זוגה פבל מוסין. לאחר שהצדדים לא הצליחו להגיע להסכמה, עלולה כעת שלזינגר למצוא את עצמה מחוץ לנבחרת ישראל.

לאחר האולימפיאדה החליט יו"ר איגוד הג'ודו, משה פונטי, כי יש לרכז את כל אימוני הג'ודו תחת המטריה המקצועית של נבחרות ישראל, כפי שקורה בענפים כשחייה והתעמלות אמנותית. לאחר ששלזינגר ומוסין הביעו התנגדות, הציעו אנשי האיגוד כי מוסין יהיה נוכח באימונים, יעבוד בתיאום עם הרשקו ואף יישב על כיסא המאמן בתחרויות, אך השניים נותרו בסרובם וקבעו כי היא תתאמן רק תחת בן זוגה, ואם לא - לא תתאמן בנבחרת.

"שלזינגר קיבלה הצעה הגונה ונדיבה, על מנת להגיע לנוסחה שתאפשר לה להיות בנבחרת", טוען מנהל היחידה לספורט הישגי, גילי לוסטיג, "יש פה הצעה מחבקת ונדיבה והאיגוד עשה הרבה צעדים לקראתה, אך היא סרבה וחבל".

"טובת הספורטאי והספורט היא מעל הכל, ואני מוכן לעשות הכל", הוסיף פונטי, "ביקשתי מאליס לנסות את האימונים לחודש, והיא סרבה. ביקשתי ממנה לתת לגישה מקצועית שונה הזדמנות, אבל היא סרבה. אמרתי לה שתפנה אלי בכל בעיה, אבל היא דחתה כל ניסיון להידברות ולפשרה. אני רוצה בהצלחתה, אבל היא פשוט לא רצתה לשמוע".

שלזינגר ומוסין. "היא פשוט לא רצתה לשמוע", טוען יו"ר האיגודצילום: אלברט חאה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ