גביע דיוויס |

אנדי רם יחמיץ את המפגש עם צרפת

לא עבר מבחן כשירות ואת מקומו במשחק הזוגות יתפוס דודי סלע, שישחק לצד יוני ארליך. נועם אוקון יירשם כשחקן רביעי. סדר המשחקים בפנים

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספורט הארץ

מחר (שישי) ייפתח ברואן מפגש שמינית גמר גביע דייויס בין ישראל לצרפת במסגרת הבית העליון. לאחר בדיקת כשירות מסכמת שנערכה לאנדי רם, שנפצע ברגלו במפגש הדייויס האחרון ביפן, החליט הקפטן אייל רן, בשיתוף עם שחקן הזוגות, על החלפתו ושיבוצו של המאמן-שחקן נועם אוקון. בשבועות האחרונים אמנם חל שיפור במצבו ונראה היה כי הוא צפוי לקחת חלק במפגש, אולם בימים האחרונים הוחלט כי רם לא יהיה כשיר לחלוטין למשחק של הטוב מחמש מערכות.

על פי רשימת השחקנים שהעביר רן לשופט התחרות, צפויים יוני ארליך ודודי סלע לשחק בזוגות, כאשר סלע ואמיר וינטרוב, שכזכור סובל מזיהום ברגלו אך התאמן וצפוי לפתוח, יתחרו במשחקי היחידים.

"אני והנבחרת כולה רצינו מאוד שאנדי יעלה לשחק, וכולנו ציפינו לכך", אמר הקפטן רן. "לצערנו, נראה כי מבחינה גופנית הוא אינו כשיר במאה אחוז לעמוד במשחק של חמש מערכות. עלייתו למשחק ביום שבת עלולה לסכן את המשך העונה שלו, ואת מפגשה הבא של הנבחרת. בלית ברירה, ייפול העומס על שלושה שחקנים שאני משוכנע שיעמדו במשימה".

ארנו קלמון (מימין) ואייל רן, הקפטנים של שתי הנבחרותצילום: אי.פי

רם, שייאלץ לצפות בנבחרת מהיציע, אמר: "אני מאוד מאוכזב שאני לא כשיר, אבל לצערי מבחינה פיזית לא אוכל לקחת חלק במפגש הזה. בכל מקרה, אתן את המקסימום מהניסיון שיש לי כדי לדחוף את הנבחרת מהספסל, מחדר ההלבשה ומחוץ למגרש".

בתוך כך, נערכה היום ברואן הגרלת סדר המשחקים. במשחק הראשון בהתמודדות יפגוש וינטרוב (173 בעולם) את ג'ו ווילפרד צונגה (8 בעולם). לאחר מכן יעלה סלע (106 בעולם, 262 בזוגות) מול רישאר גאסקה (10 בעולם). ביום שבת יעלו לזוגות סלע ויוני ארליך (48 בעולם זוגות) מול ג'וליאן בנטו (38 בעולם, 83 בזוגות) ומיכאל לודרה (65 בעולם, 34 בזוגות). ביום ראשון יפתח סלע מול צונגה, ואחריו יעלה וינטרוב מול גסקה.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והפרשנויות של "ספורט הארץ" ישירות אליכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ