פרשת פיסטוריוס |

מחבט קריקט מגואל בדם צץ בזירת הפשע

משטרת דרא"פ אישרה כי הנרצחת נורתה ארבע פעמים, אך אינה יכולה לקבוע בוודאות האם המחבט שימש להגנה עצמית או לתקיפה

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

הבוקר פורסם בתקשורת בדרום אפריקה שהמשטרה המקומית איתרה מחבט קריקט מגואל בדם בביתו של אוסקר פיסטוריוס. דובר המשטרה מסר לעיתון City Press, היוצא לאור ביוהאנסבורג, שגולגלתה של ריבה סטינקאמפ, חברתו של האצן הפראלימפי שנרצחה בשבוע שעבר, רוסקה כליל. "היה דם בכל מקום", הוסיף המקור.

המשטרה חוקרת האם המחבט שימש את פיסטוריוס בתקיפת סטינקאמפ, שנורתה ארבע פעמים, או שמא היא זו שהשתמשו בו להגנה עצמית. ההשערות המוקדמות, שפיסטוריוס ירה בבת זוגו בשוגג לאחר שזיהה אותה כפורץ, נשללו לחלוטין. "החשד הוא שהירייה הראשונה פגעה בה בירך בשעה שהיתה במיטה. לאחר מכן היא הסתתרה בחדר האמבטיה, שם החשוד ירה בה שלוש יריות נוספות", נכתב בעיתון, שהוסיף שסטינקאמפ נמצאה בזירת הרצח בעודה לבושה בכותנת לילה.

ביום שלישי הקרוב יובא פיסטוריוס פעם נוספת בפני שופט על מנת לדון בתנאי שיחרורו בערבות, כאשר באותה שעה יתקיים טקס האשכבה של חברתו המנוחה. אם יורשע ברצח בכוונת תחילה, כפי שמבקשת התביעה, צפוי הספורטאי שהיווה השראה למיליוני לבלות את שארית חייו מאחורי סורג ובריח.

בני משפחתו של פיסטוריוס, שהתמוטט ופרץ בבכי בבית המשפט ביום שישי האחרון, מוסרים שהוא יטען לחפותו. "אין לנו ספק שהאשמות התביעה ריקות מתוכן", אמר דודו, ארנולד פיסטוריוס, "הראיות שבידי המדינה סותרות מכל וכל את הטענה שמדובר ברצח בכוונת תחילה, או ברצח מכל סוג שהוא".


צפו בהצהרת דודו של פיסטוריוס:

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והפרשנויות של "ספורט הארץ" ישירות אליכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ