גלשני רוח |

פתיחה טובה לישראלים באליפות העולם

אחרי שני שיוטים בבוזיוס, שחר צוברי מדורג שני ונמרוד משיח במקום ה-11. מעיין דוידוביץ' במקום השישי עם מספר נק' חובה זהה ללי קורזיץ

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספורט הארץ

שני שיוטים התקיימו אמש (שבת) ביום השיוטים הראשון של אליפות העולם בגלשני רוח אולימפיים מדגם RS:X, הנערכת בבוזיוס שבברזיל. שחר צוברי ניצל את הרוחות החלשות ופתח מצוין את האליפות. המדליסט האולימפי מבייג'ין סיים את שני השיוטים במקום השני והוא מדורג שני בדירוג הכללי עם מספר נק' חובה (4) זהה לסיני המדורג ראשון. נמרוד משיח, שזכה במדליית הארד באליפות העולם, ידוע אמנם בחיבתו לרוחות חזקות יותר, אבל למרות העוצמה החלשה יחסית סיים את השיוטים במקומות 9 ו-5, שזיכו אותו במקום ה-11 הכללי.

"אני לא מתרגש מהפתיחה הזו יותר מדי", אמר צוברי, "היו רוחות חלשות יחסית. כל הצי צמוד והדרך עוד ארוכה. התחזיות מצביעות על התחזקות הרוחות בימים הקרובים, כך שיש לפני עוד עבודה רבה".

בנשים, צברו שתי הישראליות הבכירות, מעיין דוידוביץ' ולי קורזיץ, מספר זהה של נק' חובה (16) והן מדורגות במקומות 6 ו-7 בהתאמה. דוידוביץ' פתחה את התחרות עם מקום 12 בשיוט הראשון ורביעי בשני, בעוד קורזיץ סיימה את השיוט הראשון במקום העשירי והשני במקום השישי.

צוברי. לא מתרגש מהפתיחהצילום: רפא בלילוס

דוידוביץ', שסיימה עשירית במשחקים האולימפיים בבייג'ין, סיכמה את היום הראשון: "צריך לקחת את הדברים לאט לאט. אני מרגישה ביטחון גדול בהרבה ברוחות החזקות שלא נחשבות למועדפות עלי, אבל בהן התאמנתי בחודש האחרון. היום היו רוחות בינוניות בשיוטים שלנו ואני מקווה שגם ברוחות החזקות יותר אדע להתברג בצמרת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ