רולאן גארוס |

פדרר בסיבוב השלישי, ווז'ניאקי כבר בבית

השוויצי הפסיד רק ארבעה משחקונים מול דבארמן מהודו. בנשים, המדורגת ראשונה לשעבר הודחה, אזרנקה עלתה לסיבוב השני

רמי היפש
רמי היפש

מאז יאניק נואה לפני 30 שנה לא ראו ברולאן גארוס אלוף מקומי בטורניר הגברים. גם השנה הסיכויים לא נוטים לטובת הצרפתים, אך היום לפחות הם חוו יום מוצלח. ג’ו־וילפריד צונגה עלה לסיבוב השלישי כשניצח את ירקו ניימינן הוותיק 6-7, 4-6, 3-6. גאל מונפיס הצטרף אליו כשחזר מפיגור במערכה וגבר על ארנסטס גולביס. גם ז’יל סימון נזקק לארבע מערכות לפני שעבר את פאולו קואבס 7-6, 1-6, 1-6, 1-6.

רוג’ר פדרר, המחפש תואר שני בצרפת, העפיל גם כן לשלב הבא לאחר שהביס את סומדב דבארמן ההודי 2-6, 1-6, 1-6. ז’וליאן בנטו עבר את טוביאס קאמקה בחמש מערכות. פר בנואה השלים את המשחק מהסיבוב הראשון, ושלח את מרקוס בגדטיס הביתה. מנגד, מיכאל לודרה הודח כשהפסיד למילוש ראוניץ’.

בנשים, קרוליין ווז'ניאקי, המדורגת מספר 1 לשעבר, נפרדה מפאריס מוקדם מן הצפוי עם הפסד 7-6, 6-3 לבויאנה יובנובסקי מסרביה, המדורגת 47 בעולם. סרינה וויליאמס, הראשונה בעולם, ששמטה רק נקודה בודדת בסיבוב הראשון, דילגה מעל קרולין גרסיה, 1-6, 2-6. המדורגת שלישית ויקטוריה אזרנקה פתחה את הופעותיה בטורניר עם 1-6, 4-6 על אלנה וסנינה. אגניישקה רדוונסקה, שהדיחה את שחר פאר, עלתה לסיבוב השלישי אחרי שניצחה את מלורי בורדט מארה”ב 3-6, 2-6. דינה פריזנמאייר העיפה את אורסולה רדוורנסקה 3-6, 3-6 ומנעה מפגש משפחתי בשלב הבא. לוסי ספארובה, המדורגת 25, הפסידה 9-7 במערכה השלישית לג’יימי המפטון והודחה.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ