פסימיות זהירה לקראת מפגש הדייויס מול ארגנטינה

נוסף על העתקת המשחקים לפלורידה, בישראל נאלצים להתמודד גם עם הפציעות של אמיר וינטרוב וטיב כושרו של אנדי רם, שהצהיר: "אני לא רואה מישהו שיכול להחליף אותי"

אורי טלשיר
אורי טלשיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורי טלשיר
אורי טלשיר

לא כך דמיינו בארץ את מפגש גביע הדייויס מול ארגנטינה על הכרטיס לבית העליון. אם לא היה די בהעתקת המשחק לפלורידה, זכר לאירועי "צוק איתן", הרי שגם קאדר השחקנים של הקפטן אייל רן ידע ימים יפים יותר. באימון הפתוח שקיימה הבוקר (חמישי) הנבחרת, נראה אמיר וינטרוב, שעבר ניתוח ולא שיחק בחודשים האחרונים, סובל מכאבים. כשירותו של המחבט מספר 2 עדיין לא ודאית, ובנבחרת מודים כי גם אם ישחק, הוא לא יהיה בשיא כושרו.

ספק קיים גם לגבי מצבו של אנדי רם, שפרש מהסבב וישתף פעולה עם יוני ארליך במשחק הזוגות. "קיוותי למשחק פרידה ביד אליהו. אבל במקום סידרו לי אמריקה עם 2,000 יהודים", סיפר, "אם הסיכויים שלנו בארץ היו 30-20%, עכשיו הם בערך 10%. הנבחרת לא בשיאה, אבל כשאנדיוני עולים למשחק זוגות בגביע דייויס, אני מאמין שאנחנו עדיין פייבוריטיים. אם נעלה לבית העליון כנראה שאשאר בנבחרת, אני לא רואה כרגע מישהו בארץ שיכול להחליף אותי".

מנכ"ל האיגוד, שלמה גליקשטיין, התייחס להכנות: "להעביר את כולם לפלורידה זה פרויקט ענק עם מיליון דברים קטנים, אני מקווה שנצליח למלא את היציעים בכ-2,000 איש". בנוגע למצבו של וינטרוב הוסיף כי "הנבחרת לא תסכן את הבריאות של אמיר. זה חוסר מזל גדול עם הפציעה שלו והוא רחוק מכושרו האמיתי. בסמוך למפגש הוא יעבור מבחן כשירות".

הסגל הישראלי למפגש, שיתקיים ב-14-12 בספטמבר, כולל את דודי סלע (83 בעולם) ו-וינטרוב (242) בגזרת היחידים, ואת הצמד הקבוע רם (406 בזוגות) ויוני ארליך (84 בזוגות). ארגנטינה תופיע עם לאונרדו מאייר (26), קרלוס ברלוק (63), חואן מונאקו (99 ו-154 בזוגות) והוראסיו סבאיוס (112 ו-59 בזוגות).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ