תוצאה נמוכה לנטע ריבקין באלות, לא צפויה להעפיל לגמר

אחרי שתי הופעות אתמול בגמר באליפות העולם, ניפקה הישראלית ביצוע חלש במוקדמות. למרות האכזבה, המתעמלת עדיין בתמונת גמר תרגיל הקרב-רב

אורי טלשיר
אורי טלשיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורי טלשיר
אורי טלשיר

אחרי שסיימה אתמול במקומות 6 ו-8 בגמרי החישוק והכדור (בהתאמה), התייצבה היום (רביעי) נטע ריבקין לסבב מוקדמות נוסף באליפות העולם באיזמיר. הישראלית בת ה-23 ביצעה את תרגיל האלות והשיגה 16.166 נק', ציון נמוך יחסית שכנראה לא יספיק לה להופעה בגמר. כרגע מדורגת בכירת המתעמלות בארץ שמינית במוקדמות, אולם בהמשך היום וגם מחר יעלו למשטח מתעמלות נוספות, שלפחות אחת מהן תדחק את ריבקין אל מחוץ לשמיניית הגמר. גם טורי פילנובסקי קבעה תוצאה חלשה בהשוואה לביצועיה הקודמים, 15.975 נק', שמדרגת אותה לעת עתה במקום העשירי.

מחר ייתחרו השתיים במוקדמות תרגיל הסרט. הגמר באלות יחל בשעה 20:00, ומיד אחריו ייערך גמר הסרט. שתי הישראליות ירצו לשדרג את היכולת במוקדמות הסרט לא רק כדי להעפיל לגמר, כי אם גם להגדיל את הסיכוי להיכלל בין 24 המתעמלות שישתתפו בגמר הקרב-רב, שבו נלקחים בחשבון שלושת הציונים הגבוהים ביותר מבין ארבעת התרגילים. למרות תרגיל האלות, שכנראה יהווה את החוליה החלשה ברזומה שלהן, כרגע השתיים חזק בתמונת הגמר - ריבקין שמינית בשקלול, פילנובסקי במקום ה-12.

ריבקין והאלות. מדורגת כרגע במקום השימיניצילום: אי–פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ