נטע ריבקין וטורי פילנובסקי העפילו לגמר הקרב-רב באליפות העולם

המתעמלות הישראליות העפילו לגמר התחרות שרק ממנה אפשר להשיג את הכרטיס לאולימפיאדת ריו

אורי טלשיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורי טלשיר

נטע ריבקין וטורי פילנובסקי העפילו הערב (חמישי) לגמר הקרב-רב באליפות העולם בהתעמלות אמנותית הנערכת בשטוטגרט. שתי הישראליות הבכירות אמנם לא הצליחו לעלות לגמרים הבודדים בתרגיל הסרט ובתרגיל האלות, אולם בינתיים עמדו במטרתן העיקרית באליפות, משום שרק דרך תחרות הקרב-רב ניתן להעפיל לריו 2016.

24 המתעמלות (בחישוב של עד שתיים למדינה) שהציון המשוקלל שלהן בשלושה מתוך ארבעת תרגילי המוקדמות היה הגבוה ביותר, הבטיחו את ההעפלה לגמר הקרב-רב, שייפתח מחר (שישי) ב-17:00. המשתתפות יבצעו שוב את ארבעת התרגילים, ו-15 הראשונות על פי השקלול החדש ישיגו את הכרטיס לריו.

ריבקין העפילה לגמר הקרב-רב מהמקום התשיעי הכללי והשמיני בחישוב של שתיים למדינה (שלוש מתעמלות רוסיות ניצבות בפסגה), בעוד פילנובסקי תפסה את המקום ה-18 הכללי וה-17 על פי מפתח החישוב הנ"ל.

בשבת, החל מ-14:00, תיכנס לפעילות גם הנבחרת הישראלית, שתבצע את התרגיל המשולב (חישוקים ואלות) ואת תרגיל הסרטים, כאשר שמונה הנבחרות עם הציון המשוקלל הגבוה ביותר יעפילו לאולימפיאדה. כמו כן, יתקיימו ביום ראשון הגמרים לכל תרגיל בנפרד, אולם גם כאן מטרת העל היא בפירוש תחרות הקרב-רב והבטחת המקום בריו. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ