מדליית כסף לנבחרת ההתעמלות, עוד אכזבה לדורוז'ון

בתחרות הראשונה לאחר סערת אירה ויגדוריצ'יק, זכתה הנבחרת במקום השני בתחרות גביע העולם בבאקו. מטילת הכידון שוב פספסה הזדמנות לעמוד בקריטריון, אולם תוכל לתקן זאת

אורי טלשיר
אורי טלשיר
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
אורי טלשיר
אורי טלשיר

התעמלות אמנותית
בתחרות הראשונה שלה מאז סערת המאמנת אירה ויגדורצ'יק, הצליחה נבחרת ההתעמלות האמנותית של ישראל לעלות שוב אל הפודיום שמוכר לה כל כך. אלונה קושבצקי, אידה מיירין, קרינה ליחבר, יובל פילו וקטרינה לבינה - בה ויגדורצ'יק בעטה על פי עדויות בתחרות בקאזאן לפני שבועיים - זכו במדליית הכסף בקרב רב של גביע העולם בבאקו.

אל התחרות, שמהווה את ההכנה האחרונה לפני ריו, יצאה הנבחרת אחרי לבטים של הצוות המקצועי והחלטה של הרגע האחרון בעקבות הטלטלה בענף. ציון משוקלל של 36.80 בשני התרגילים העניק לישראל את המקום השני. רוסיה זכתה בזהב ואיטליה סיימה שלישית.

נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית
נבחרת ההתעמלות האמנותית של ישראל. מדליית כסף מרשימה נוספתצילום: הוועד האולימפי

אתלטיקה
סימני השאלה סביב מרגריטה דורוז'ון ממשיכים לרחף, ומקומה של מטילת הכידון בריו כלל לא מובטח. בתחרות הזמנה שהתקיימה הערב בהדר יוסף, הצליחה דורוז'ון להטיל רק עד 48.01 מטר, בעוד דרישת הוכחת היכולת של הוועד האולימפי עומדת על 60 מטר.

האתלטית, שקבעה את הקריטריון לריו אשתקד, עדיין מתאוששת מפציעה ונראתה עצבנית הערב. היא יכולה להגיע אל רף היכולת המבוקש עד ה-31 ביולי, אחרת לא תוכל להיכלל במשלחת לריו.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ