מיומנו של מעריץ: הו, יד שמאל איומה, עוד מעט ולסתו של אלוורז תלטף את פרקייך

הכספים נאספו אתמול בבורסה וברחוב כדי לממן את ההסעה שלך ברולס רויס, ושעות ספורות נותרו עד שתפגשי את פרצופו של הטוען לכתר. האם תגשימי את משאלות כולם? מכתב שלישי

מייקי דגן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קונור מקגרגור באירוע השקילה
יד שמאל (מימין) באירוע השקילה. הדגלים מונפים לכבוד שרירי הקיבורת שלךצילום: Julio Cortez/אי־פי

ליד שמאל האיומה של קונור מקגרגור שלומות,

יד שמאל יקרה, הכל ערוך לאירוע ההיסטורי הראשון של ה-UFC הלילה (שבת) בניו יורק: האלוף במשקל כבד סטיפה מיוצ'יץ', והכרוז המיתולוגי של ה-UFC ברוס באפר, התארחו אתמול בבורסת ניו יורק לפעמון הסוגר של המסחר - שהרי מדובר במעין הנפקה - וכספי הציבור ייאספו ב-pay per view. הם נאספו גם בתורים הארוכים בחנות של המדיסון סקוור גארדן לקולקציה המיוחדת של ריבוק שהופקה לרגל האירוע. מישהו צריך לממן את ההסעה שלך ברולס רויס, הו יד שמאל נוראה.

כל אזור המדיסון סקוור גארדן כבר מלא ספסרים, ואירוע השקילה שנערך באיצטדיון אתמול מילא אותו מפה לפה באוהדים משולהבים שהחרישו אוזניים בעידוד בלתי פוסק, ולאחר מכן המשיכו בחגיגות עוד זמן רב - מבלי דעת, או אולי מדעת, לכבודך, יד שמאל אימתנית.

עבור מי שהיה זקוק לתזכורת לעבודת השתדלנות הקשה של ה-UFC שהובילה לאירוע בניו יורק - גיזת הזהב - הוקרן במדיסון סקוור גרדן, בעת ההמתנה לשקילה, סרט שסיפר על יו"ר האסיפה של ניו יורק, שלדון סילבר, שדאג  לשימור האיסור בן עשרים השנים על אירועי MMA במדינה, על נפילתו כשהואשם בשחיתות - ועל הגואל, המושל אנדרו קומו, שאיפשר את האירוע בחתימתו. ואת, הו יד שמאל כבירה, האם תגשימי את משאלותיהם של כולם, או - שכן כמו שאמר לי עמית אמריקאי, האווזה הזו ממילא תמשיך להטיל ביצי זהב - במקרה הגרוע, וזה יהיה מקרה גרוע, ייערך קרב חוזר.

רק שעות ספורות נותרו. נוחי, יד שמאל אדירה, ודמייני את לסתו של אדי אלברז מלטפת את פרקייך, כי אחרי כל תרועות החצוצרות, כל דגלי אירלנד הנישאים על גבותיהם של האוהדים ומונפים לכבוד שרירי הקיבורת שלך - שום תוצאה, בשום קרב חוזר, לא תוכל באמת לפצות על תבוסה. 

שלך, דגן, עיתונאי, ישראל

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ