רשמית: אירה ויגדורצ'יק הודחה מתפקידה כמאמנת נבחרת ההתעמלות האמנותית

איגוד ההתעמלות אישר את ההחלטה שהתקבלה כבר בחודש יולי, ויוצא קול קורא למינוי מאמנות חדשות לנבחרת. ויגדורצ'יק צפויה להתמנות לתפקיד המנהלת המקצועית

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אירה ויגדורצ'יק
איתמר קציר
איתמר קציר

איגוד ההתעמלות אישר הערב (שני) את הדחתה של אירה ויגדורצ'יק מתפקיד מאמנת נבחרת ההתעמלות האמנותית של ישראל. ההחלטה להדיח את ויגדורצ'יק התקבלה לראשונה כבר בחודש יולי, על רקע החלטתה שלא לשלוח את הנבחרת לאליפות העולם, מפני שהתאמנה רק ארבעה חודשים לפני כן, ולדבריה לא הייתה מוכנה.

מהאיגוד נמסר כי "הוקמה ועדה מיוחדת שתדון בהגדרת תפקידיה של ויגדורצ'יק, בשים לב לכישוריה, קשריה ויכולותיה. במקביל ייצא קול קורא למינוי מאמנות חדשות והקמת ועדת איתור לנושא. עד לקבלת החלטות רשמיות המצב הנוכחי בנבחרת יימשך כרגיל". המאמנת צפויה להתמנות לתפקיד המנהלת המקצועית. 

ויגדורצ'יק אימנה את הנבחרת מ-2008, לאחר האולימפיאדה בבייג'ין. כזכור, כפי שפורסם בהארץ, בעטה ויגדורצ'יק במתעמלת קטרינה לבינה, במהלך תחרות גביע העולם בקאזאן שנערכה פחות מחודש לפני המשחקים בריו ובה זכתה נבחרת ההתעמלות האמנותית בארד. ועדה שבחנה את התנהלותה של ויגדורצ'יק אפשרה לה לחזור ולאמן את הנבחרת, אבל כעת היא תיאלץ לעזוב את תפקידה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ