יואב עומר מוביל באליפות אירופה בשייט, דריהן שלישית

עומר ניצב במקום הראשון בדרוג הגברים בתום שישה שיוטים, זאת לאחר שניצח בשיוט האחרון. יואב כהן מדורג חמישי. אצל הנשים, דריהן עדיין בשלישייה הראשונה, ומאיה מוריס במקום השישי

איתמר קציר - צרובה
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יואב עומר, יום שיוטים מוצלח בפולין
יואב עומרצילום: Jesus Renedo / Sailing Energy / Princesa Sofia Iberostar

הגולש הישראלי יואב עומר מוביל את דרוג הגולשים באליפות אירופה בגלשני RSX הנערכת בפולין, ונוי דריהן מדורגת במקום השלישי אצל הנשים. פחות משבועיים לאחר תום אליפות העולם המאכזבת יחסית מבחינתה של הגלישה הישראלית, ניצב עומר במצב מצוין בתום שישה שיוטים, כשהוא מנצח בשיוט האחרון ורושם לחובתו 14 נקודות שליליות בלבד. הגולש שנמצא במקום השני הוא הוא רדוסלב פורמנסקי המקומי, לחובתו 17 נקודות שליליות. יואב כהן הישראלי סגר גם הוא יום שיוטים טוב, והוא מדורג כעת במקום החמישי הכללי.

עוד בנבחרת הגברים הישראלית - שחר צוברי, שאכזב מאוד באליפות העולם, נמצא כעת במקום העשירי לאחר שישה שיוטים. אופק אלימלך מדורג מקום אחד מתחתיו. תום ראובני, שניצח היום בשיוט הרביעי, עלה בדרוג הכללי למקום ה-12, והשלים שלישייה ישראלית במקומות 12-10. נמרוד משיח ירד למקום ה-15, וסער מינץ מדורג במקום ה-31. כל הגולשים הבטיחו את מקומם בבית הזהב של האליפות.

אצל הנשים, דריהן אמנם רשמה יום שיוטים לא מוצלח במיוחד ואיבדה גובה בדרוג, אבל לאחר שסיימה במקומות 5, 5 ו-7, היא מדורגת שלישית עם 22 נקודות שליליות. מאיה מוריס שמרה על מקומה השישי, ונוגה גלר, שניצחה בשיוט הרביעי, קפצה למקום השמיני. קטי ספיצ'קוב עלתה למקום ה-11, ירדן איסאק התקדמה למקום ה-24, והדר הלר מדורגת במקום ה-25.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ