איתמר קציר
איתמר קציר

אליפות אירופה בגלשני RSX מגיעה לשלבי ההכרעה שלה, ושבעה גולשים וגולשות הבטיחו את מקומם בשיוט המדליות, שייערך מחר. מבין הגברים, שלושה מהם תופסים את המקומות 2 עד 4.

המוביל מבין הישראלים הוא יואב עומר, שסיים את שיוטיו במקומות ה-11, השלישי והשמיני. הוא צבר עד כה 56 נקודות שליליות, ולא נשאר לו סיכוי לזכות במדליית הזהב. אחריו, עם 60 נקודות שליליות, נמצא שחר צוברי, שקפץ מהמקום השמיני לשלישי, לאחר שסיים היום במקומות ה-8, ה-5 וה-3. יואב כהן סוגר את רצף הישראלים במקומות הללו עם 69 נקודות שליליות.

גם אופק אלימלך, שמדורג במקום השביעי עם 74 נקודות שליליות, יהיה בשיוט המדליות. מנגד, נמרוד משיח נותר הישראלי היחיד עם תחושת החמצה אמיתית בנבחרת הגלישה, לאחר שסיים את התחרות במקום ה-11 הכללי ולא יתקדם לשיוט המדליות.

אצל הנשים, נוי דריהן, שהדרדרה אמש למקום השישי, תפסה שוב גובה, ועלתה למקום הרביעי. היא פתחה את היום עם שיוט רע בו סיימה במקום ה-21, אבל לאחר מכן סיימה במקום הראשון והשלישי בשיוטים הנותרים, והשאירה לעצמה סיכוי לעמוד על הפודיום לאחר השיוט המכריע. מיד אחריה, במקום החמישי, מדורגת מאיה מוריס, עם נקודה שלילית אחת יותר. הגולשת השלישית שמשלימה את תמונת הישראליות בשיוט המדליות היא קטי ספיצ׳קוב, המדורגת במקום השביעי.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ