ניצחון מרשים לקבוצת סייקלינג אקדמי בבלגיה

קבוצת הרכיבה הישראלית המשיכה את התקופה הנהדרת שלה לאחרונה עם ניצחון במירוץ בבלגיה, לציון 100 שנה לאירועי מלחמת העולם הראשונה בעיר איפר. כוכב הקבוצה, האסטוני מיקל ראיים רשם את ניצחונו ה-14 במדיה

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הישג נהדר לסייקלינג אקדמי
ספורט הארץ

הישג מרשים לקבוצת סייקלינג אקדמי, שניצחה היום (שישי) במירוץ שנערך בבלגיה. מיקל ראיים, הרוכב האסטוני הבולט של אקדמי, רשם את ניצחונו ה-14 במדי הקבוצה, כאשר הגיע ראשון לקו הסיום בעיר איפר, שנחרבה כליל במלחמת העולם הראשונה. "זה הניצחון הגדול ביותר שלי", אמר ראיים. "גם בשל איכות התחרות והקבוצות היריבות שלנו כאן, וכמובן גם בשל הסמליות של המקום בו הוא הושג. לא אשכח זאת". העיר איפר, הממוקמת בצפון בלגיה, התפרסמה בעקבות הקרבות העזים וההרוגים הרבים סביבה במהלך המלחמה, והמירוץ ציין 100 שנה לאירועים בעיר.

במהלך המירוץ עצמו, שארך כ-190 ק"מ, הצליח ראיים להיכנס לקבוצת בריחה יחד עם יברו קריסטס ניילנדס, ומאוחר יותר הסתנן לקבוצה קטנה של רוכבים שניתקה מקבוצת הבריחה. 10 ק"מ לסיום ברחו שלושה רוכבים מהקבוצה המצומצמת של השורדים, ביניהם גם ראיים. הם הצליחו לשמור על פער מהדולקים אחריהם, וכקילומטר לסיום החלו את המאבק הפנימי ביניהם על הניצחון. היה זה ניצחונו החמישי העונה של ראיים, המכונה "הוויקינגי", והעשירי של אקדמי - שחווה לאחרונה תקופה נהדרת, במהלכה השיגה ניצחון בטור האוסטרי וסיימה שנייה בטור יוטה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ