אחרי החגים: חיסכון של עשרות שקלים לצופי הספורט ב-yes

אחרי שנים שבהן לקוחות החברה נאלצו להיפרד מתוספת תשלום כדי לצפות בערוצי ספורט 5 באיכות HD, תתחיל החברה להעביר אותם בחינם, כמקובל גם ב-HOT. בקרוב: ערוץ הספורט יתחיל לשדר באיכות 4K

אמנון הררי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מסכים וספורט
צילום: Bloomberg

אפיקי ערוץ הספורט שבחבילת הבסיס - 5 ספורט ו-5 פלוס יועברו בחינם באיכות HD לכל מנויי yes - כך נודע היום (רביעי) לספורט הארץ. כיום משחקים ומשדרים שמשודרים בערוץ ספורט 5 משודרים ללקוחות החברה באיכות נמוכה, ואלה מהם שרוצים לראות את אותם המשחקים ממש באיכות HD נאלצים להיפרד מכ-40 שקלים נוספים בחודש. מיד אחרי החגים, תחל yes לשדר את ערוצי ספורט 5 – אלה שבאפיקים 55-56 – באיכות HD לכל לקוחותיה, ללא תוספת תשלום, בדומה לנהוג בהוט ובפרטנר. עבור הלקוחות שכבר משלמים את התוספת הזו, מדובר כמובן בחיסכון משמעותי.

בנוסף, וייתכן שכחלק מהמהלך, בקבוצת RGE, המשדרת את אפיקי ערוץ הספורט, עמלים בימים אלה על הקמת מערך שידורי 4K - שיכלול אולפן שיעביר את משדרי חדשות הספורט ותוכניות האולפן האחרות של הערוץ באיכות גבוהה במיוחד, כמו גם את המשחק המרכזי בליגת העל בכדורגל וסביר שמשדרים נוספים. לא ברור בשלב זה אם לקוחות שירצו לצפות באיכות הזו יידרשו לתוספת תשלום, כפי שהיה נהוג עד כה על משדרי ה-HD, לעומת איכות השידור הנמוכה.

לאו מסי. בקרוב ב-4Kצילום: Eric Alonso/אי־פי

לפני כחודש הודיעו שתי החברות כי הגיעו להסכמה על המשך שידורי ערוץ הספורט, וזאת בתום סכסוך בן מספר שנים, במהלכו הגיעו הצדדים גם לערכאות משפטיות. בתווך הקשו אחת על האחרת והקשו גם על הלקוחות, שבשל הסכסוך לעתים סבלו מהפסקה בשידורים. כך למשל, לפני שנתיים, מספר משחקים של מכבי תל אביב ביורוליג הועברו מערוץ חינמי ב-yes לערוץ בתשלום.

מ-yes ומ-RGE לא נמסרו תגובות, ואלה יפורסמו לכשיתקבלו.

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ