דיווח: צה"ל פרץ למשרדי הוועד האולימפי הפלסטיני

כלי תקשורת פלסטיניים מדווחים כי כוחות צה"ל פרצו למשרדי הוועד האולימפי ברמאללה רגעים לפני דיון שהיה אמור להתקיים במקום. "הכח תקף אנשים פיזית ומילולית", פרסם בהודעה רשמית ג'יבריל רג'וב, יו"ר ההתאחדות הפלסטינית לכדורגל

אורי לוי
אורי לוי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'יבריל רג'וב מתראיין לכלי תקשורת. דיווחים על מהומה גדולה במקום
ג'יבריל רג'וב מתראיין לכלי תקשורת. דיווחים על מהומה גדולה במקוםצילום: HAMAD I MOHAMMED/רויטרס

כלי תקשורת פלסטיניים מדווחים הערב (חמישי) כי במסגרת פעילות צה״ל ביישוב אל-בירה שבאזור רמאללה, נכנסו כוחות צה״ל לבניין הוועד האולימפי הפלסטיני, רגעים לפני דיון שהיה אמור להתקיים במקום. 

בוידאו שפורסם בדף הפייסבוק של ערוץ הספורט הפלסטיני מתועדת ההתרחשות, ובה נראים חיילי צה״ל מפרידים בין הנוכחים לחדרים סמוכים בצעקות ו-וויכוחים, בעוד הצלם מתאר את המתרחש בקולו: ״רגע לפני התכנסות הוועדה האולימפית, הם באו בשביל אבו ג׳האד, ומבקשים שנעביר להם את המצלמות. הם נכנסנו לוועד האולימפי ומבקשים את המצלמות״. אדם אחר אשר התווכח עם אחד החיילים חזר על דבריו: ״בבקשה ממך לא, בבקשה ממך אנחנו התכנסנו פה לפגישה רשמית של הוועד האולימפי הפלסטיני״.

בהודעה רשמית שיצאה מטעם ההתאחדות הפלסטינית בשם יו"ר ההתאחדות הפלסטינית לכדורגל, ג'יבריל רג׳וב, נכתב: ״תחת מתקפה אכזרית של ממשלת הכיבוש הישראלי על הספורט הפלסטיני בפרט, והעם שלנו בכלל, הופתענו ביום חמישי בסביבות השעה שבע בערב, כאשר יחידה של הצבא הישראלי פרצה למטה של הוועד האולימפי הפלסטיני, הממוקם באל-בירה, על ידי מספר גדול של חיילים ישראלים חמושים בנשק מסוגים שונים. הכוח תקף את האנשים פיזית ומילולית״. רג׳וב גם ציין שאנשיו יתלוננו למוסדות הספורט הבינלאומיים נגד ישראל בשל העניין.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ