איתמר קציר
איתמר קציר

האוהדים ביציע המרכזי של ווימבלדון אמנם זכו לראות היום (שבת) את רפאל נדאל ורוג'ר פדרר מנצחים במשחקים מעולים בזה אחר זה, אבל בטוח התאכזבו לשמוע שיקיר הקהל הבריטי, אנדי מארי המתקאמבק, הודח יחד עם פייר הוג הרבר מטורניר הזוגות של ווימבלדון. אלא שמיד עם סוף משחקו של פדרר, הם הבינו שיקבלו פיצוי - אנדי מארי וסרינה וויליאמס יעלו מיד לשחק יחדיו בסיבוב הראשון של טורניר הזוגות המעורבים בגראנד סלאם הבריטי.

הצמד, שכולל שני מדורגים ראשונים בעולם לשעבר, שני אלופי ווימבלדון לשעבר, נראה כנהנה מכל רגע, וגם שילהב את הקהל. מארי את סרינה שברו כבר במשחקון הראשון ושמרו על ההגשות עד סוף המערכה הראשונה, ובשנייה כבר שטפו את המגרש בדרך לניצחון 4:6, 1:6 על יריביהם אנדראס מיס הגרמני ואלכסה גראצ'י הצ'יליאנית. אלו מצידם בעיקר חייכו ונהנו מהופעה במגרש המרכזי של ווימבלדון, לעיני כל צופי הטניס בעולם.

"הציוות עבד טוב, אף פעם לא שיחקנו יחד ורצינו להתחיל הכי טוב שלנו. אנחנו לוקחים את זה מאוד ברצינות, אז אנחנו שמחים לנצח", אמרה וויליאמס, כשמארי מסכים איתה שזו "התחלה טובה". כשנשאלו מי המוביל בצמד, ענתה וויליאמס בחיוך "אנחנו קבוצה, אין ממש מוביל", בעוד מארי הוסיף: "דיברנו על זה לפני המשחק - שנינו אחים קטנים, אז אנחנו רגילים שהגדולים שולטים בעניינים". עכשיו המארגנים צריכים לשבור את הראש - איך שמים את הצמד הזה כל פעם במגרש המרכזי?

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ