בשל עיצומים: נבחרת ישראל בכדורעף חופים עד גיל 22 לא תצא לאליפות אירופה

נבחרת ישראל בכדורעף חופים עד גיל 22 היתה אמורה לצאת לאליפות אירופה הנערכת בטורקיה, אך לא השיגה את האישור הבטחוני בזמן. "ביטול ההשתתפות ברגע האחרון יגרום נזק בלתי הפיך ונוצר רושם שאי ההגעה היא פוליטית", מסרו באיגוד

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אילון אלעזר באליפות אירופה מתחת לגיל 20. היה אמור לצאת לאליפות בטורקיה אך לבסוף בוטלה ההשתתפות
איתמר קציר
איתמר קציר

נבחרת ישראל בכדורעף חופים עד גיל 22 היתה אמורה לצאת היום (רביעי) לאליפות אירופה הנערכת באנטליה שבטורקיה, אך בשל עיצומים במשרד החוץ לא השיגה את האישור הביטחוני הנדרש בזמן - ותיאלץ להישאר בארץ.

אתמול נודע כי בשל העיצומים של עובדי המשרד, השב״כ לא קיבל אישור לתאם לנבחרת אבטחה מקומית בטורקיה. "אישור השתתפותנו בטורניר הועבר לוועדה המארגנת בטורקיה ולפדרציה האירופאית כבר לפני חודש", מסר אתמול אשר אלקובי, מנהל אגף כדורעף החופים באיגוד, "ביטול ההשתתפות ברגע האחרון יגרום נזק בלתי הפיך ביחסנו ובהופעות של ספורטאי נבחרות באירופה, ויבטל אוטומטית את השתתפות נבחרת ישראל גם בשנה הבאה באליפויות אירופה. נציין שנוצר הרושם שאי השתתפותנו נובע משיקולים פוליטיים וחבל".

אנשי איגוד הכדורעף עמלו כל הלילה בשיתוף אנשי מנהל הספורט מול משרד החוץ ושירות הביטחון הכללי, ובסופו של דבר הצליחו להשיג אישור ליציאה לאליפות. אלא שכאן לא נגמרה הסאגה: שירותי הביטחון הטורקים שאמורים לאבטח את המשלחת טענו כי האישור הושג מאוחר מדי ואין להם מספיק זמן לארגן אבטחה לישראלים, ואיגוד הכדורעף נאלץ לבטל את הנסיעה. 

"איגוד הכדורעף ומינהלת כדורעף החופים מודים לכל הגורמים שפעלו תמכו ועזרו", נמסר בהודעה רשמית של האיגוד היום "כולנו תקווה שמקרים כאלו לא יגרמו נזק עתידי על השתתפות ספורטאים באירועים בינלאומיים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ