כשהיא דוחפת עגלת תינוק עם שלושת ילדיה, קבעה סינתיה שיא גינס במרתון. צפו

אחרי ששברה את שיא גינס בחצי-מרתון עם עגלת תינוק, סינתיה ארנולד בת ה-35 וילדיה קבעו רף חדש גם במרתון. "בריצה עם עגלה יש הרבה יתרונות להורים", היא אומרת

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סינתיה ארנולד
ספורט הארץ

סינתיה ארנולד בת ה-35 מארצות הברית אוהבת לרוץ מרתון ומחזיקה גם בשיא גינס בתחום. אמנם לא מדובר בשיא עולם, אלא בשיא לריצת מרתון עם עגלת תינוק ואת זה היא עושה בזמן ששלושת ילדיה - בני 6, 4 ושנה וחצי - יושבים בה. 

בשנת 2018 החזיקה ארנולד בשיא גינס בריצת חצי-מרתון (21.1 ק"מ) עם עגלת שלושה מושבים, כאשר סיימה את המירוץ במיזולה, מונטנה בזמן של 01:29.8 שעות. השנה סימנה האם הפעלתנית את המרתון המלא (42.195 ק"מ) במיזולה כמטרה הבאה שלה לשיא גינס. השיא הקודם עמד על 4:06.33 שעות. ארנולד ניפצה אותו כשקבעה 3:11.54 שעות. הסיפור של ארנולד ומטרתה החדשה גרמו ללא מעט אנשים לבוא ולצפות בה שוברת את השיא, "הקהל במירוץ תמך ועודד אותי. ממש ריגש אותי כמה אנשים התעניינו בסיפור שלי. אישה אחת אפילו צעקה לי 'אני קוראת עלייך כבר שנה. בהצלחה אמא!'".

"אנחנו חיים באיזור כפרי במונטנה ואני מתאמנת ליד מסלולי האופניים באיזור", אמרה ארנולד לתקשורת לאחר המירוץ, "הילדים כבר מכירים את רוכבי האופניים ואומרים להם שלום. יש גם לא מעט חיות בר במסלולים". על מנת לקבוע שיא גינס יש לתעד את מהלך המירוץ, אך דקות לפני תחילתו המצלמה נפלה וארנולד נאלצה לתקן זאת. כעת, היא ממתינה להחלטה הסופית של גינס אם להכיר בשיאה החדש.

"בריצה עם עגלה יש הרבה יתרונות להורים שאוהבים לרוץ. כיום זה חלק מהזהות שלי ולא אוותר על זה", סיכמה ארנולד.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ