עמוס מנסדורף מונה למנהל המקצועי של איגוד הטניס

שחקן העבר יהיה אחראי על הנבחרות הלאומיות בכל הגילים, על פיתוח הטניס ההישגי במועדונים ועל התחרויות הלאומיות והבינלאומיות בארץ

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מנסדורף. "נרגש וגאה לקבל את התפקיד"
איתמר קציר
איתמר קציר

עמוס מנסדורף, מגדולי טניסאי ישראל בכל הזמנים, מונה לתפקיד המנהל המקצועי של איגוד הטניס. מנסדורף נבחר על ידי ועדת איתור ייחודית, שבחנה מועמדים נוספים מהארץ ומהעולם. "אני נרגש וגאה לקבל את תפקיד המנהל המקצועי של איגוד הטניס, מודע לאתגר ונכון לקראתו", אמר מנסדורף, "אני מאמין שאוכל לתרום לקידום הטניס הישראלי בארץ ובזירה הבינלאומית".

במסגרת תפקידו יהיה מנסדורף אחראי על כל התחום המקצועי באיגוד הטניס, ושותף לצוות שיוביל את התוכנית המקצועית הלאומית שתיושם החל מספטמבר הקרוב. מנסדורף יהיה אחראי על הנבחרות הלאומיות והאזוריות בכל הגילאים ובכל הקטגוריות - בראשם הדייויס והפדרציה - על פיתוח הטניס ההישגי במועדונים, פיתוח ההדרכה (קורסים והשתלמויות למאמנים) ועל התחרויות הארציות והבינלאומיות בארץ לבוגרים, לנוער ולילדים.

מנסדורף בן ה-53 דורג בשיאו במקום ה-18 בעולם, הגבוה ביותר מבין הגברים הישראלים, הגיע לרבע גמר אליפות אוסטרליה הפתוחה, זכה בשישה תארי ATP, והיה שותף לרגעים גדולים בגביע דייויס, בהם עלייתה של נבחרת ישראל לבית העליון. לאחר פרישתו שימש גם כקפטן נבחרות הדייויס והפדרציה של ישראל, בשנים האחרונות עבד בין היתר עם הטניסאי עידן לשם ואימן באופן פרטי.

"עמוס החליט לתרום מניסיונו, מהבנתו העמוקה ומהיכרותו את הטניס העולמי על מנת להנהיג את הטניס הישראלי כלפי מעלה", אמר יו״ר איגוד הטניס, יוני מרום, "תפקיד המנהל המקצועי הנו בעל חשיבות ראשונה במעלה בכל איגוד, והצטרפותו של עמוס לצוות המוביל מהווה הצבעת אמון בדרכו החדשה של איגוד הטניס בישראל. אנו מאחלים לעמוס הצלחה מרובה כי הצלחתו היא הצלחתנו".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ