המחווה המרגשת של נבחרת הנשים הישראלית בלקרוס לנבחרת קניה

כך מחבר הספורט בין אנשים: נבחרת הנשים של ישראל מתמודדת בימים אלו באליפות העולם עד גיל 19 בלקרוס, וכאשר גילו הורי השחקניות שליריבתן, קניה, בעיה כלכלית - הם התגייסו למען השחקניות הקנייתיות ורכשו עבורן נעלי פקקים

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שחקניות נבחרת ישראל וקניה. רגש מרגש כחול-לבן
איתמר קציר
איתמר קציר

אם מישהו מחפש דוגמה לדרך בה ספורט יכול לחבר בין אנשים ולגשר על פערים, הוא ימצא אותה בסיפור הבא. נבחרת הנשים של ישראל עד גיל 19 בלקרוס מתחרה בימים אלה באליפות העולם בקנדה. כמה שעות אחרי שפגשה את נבחרת קניה במסגרת האליפות - קנתה הנבחרת הישראלית נעלי פקקים לנבחרת הקנייתית כולה. אפילו ב-ESPN פירגנו למחווה.

הסיפור החל לפני יומיים, כאשר ישראל פגשה את קניה במסגרת האליפות, ואנשי הנבחרת הבחינו שהקנייתיות מרבות ליפול ולהחליק בזמן המשחק - שהתנהל על משטח שנותר רטוב וחלק לאחר הגשם. לאחר המשחק נודע להורי הבנות הישראליות שהתלוו לאליפות, כי לנבחרת הקנייתית לא היה מספיק כסף כדי לקנות נעלי פקקים לבנות, מה שמקשה עליהן מאוד - במיוחד בתנאים אלו.

אחד ההורים יצר קשר מיידי עם המאמנת של נבחרת קניה, אשר אישרה כי הקבוצה סובלת מקושי כלכלי וממחסור בנעלי פקקים. מיד אחר כך, אותו הורה יצא ביחד עם עוזר המאמנת של קניה ורכש בשם הורי הנבחרת זוג נעלי פקקים לכל שחקנית בקבוצה הקנייתית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ