ספורט הארץ

הטניסאי האוסטרלי ניק קיריוס, שאיבד את זה אתמול שוב - בפעם המי יודע כמה - במהלך משחקו מול קארן חצ'אנוב בטורניר סינסיניטי, גילה היום (שישי) את המחיר שיאלץ לשלם עקב מעשיו והתנהגותו.

על פי הודעת איגוד הטניס העולמי, ה-ATP, קיריוס נקנס בסכום מצטבר של 113,000 דולר לאחר שהואשם בהפרתם של מספר סעיפי התנהגות. בין היתר, הואשם קיריוס חמש פעמים בהפרת סעיף 'התנהגות בלתי הוגנת' (הקנס בגין כל עבירה כזו הינו 20,000 דולר), בעזיבת המגרש, העלבת שופט וגסות רוח.

בנוסף לקנס, הודיע ה-ATP, ימשיכו להיחקר אירועי המשחק והאירועים שהתרחשו בסיומו, על מנת לבדוק אם עונש נוסף - חמור יותר - נדרש, כמו למשל קנסות נוספים ו/או השעיה.

כזכור, אתמול במהלך משחק הסיבוב השני בטורניר סינסינטי מול חצ'אנוב, עקץ קיריוס את השופט בזמן שהשניים ניהלו דין ודברים בנוגע למשך הזמן שלקח לאוסטרלי להגיש, ובהמשך צעק לעברו "זה השופט המזד*** הכי גרוע שיש. הכי גרוע במשחק, כל פעם שאני משחק הוא עושה איזה חרא חדש, כל פעם". לאחר מכן ירד קיריוס לשירותים, תועד שובר שני מחבטים, ובסיום המשחק צעק בקול לכיוון השופט: "אתה טמבל מז***, לך תז***", ואף הוסיף יריקה לעברו.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ