איתמר קציר
איתמר קציר

44 דקות, 25 ווינרים, 77% מהנקודות בכל המשחק, 12 מ-13 משחקונים. מה שסרינה וויליאמס עשתה הלילה (בין שלישי לרביעי) לוונג קיאנג זו תצוגת תכלית של טניס התקפי, עוצמתי, כמעט מושלם. טניס שמספיק ל-1:6, 0:6 מהדהד בתוך פחות משעה. טניס שמספיק לניצחון 100 בקריירה באליפות ארצות הברית הפתוחה ולמקום בחצי הגמר.

"זו הרגשה טובה. זו הרגשה ש'אוקיי, בדיוק בשביל זה עבדתי'", אמרה וויליאמס בסיום, "זה מראה כמה קשה עבדתי, וההרגשה היא שהעבודה הקשה משתלמת". לא משנה כמה קשה וונג עבדה, לא היה לה מה לעשות - הסינית לא היכתה אפילו ווינר אחד, ורשמה 13 שגיאות בלתי מחויבות. וויליאמס, עם 25 ווינרים, כאמור, רשמה רק 10 כאלו. וכדאי לחזור על עוד מספר - וויליאמס פירקה את המדורגת 18 בעולם בתוך 44 דקות.

"אני בסדר עם לשחק הרבה משחקים ברצף, ואני בסדר עם לשחק משחקים של 44 דקות", אמרה וויליאמס, "בשלב הזה של הקריירה יש לי כל כך הרבה ניסיון במשחקים קצרים או משחקים מאוד ארוכים, אז אני מרגישה מוכנה להכל".

אחרי ההופעה הלילה, היא גם מרגישה מוכנה לאלינה סביטולינה, המדורגת חמישית בעולם שהרשימה בניצחון על ג'והאנה קונטה. "סביטולינה היא לוחמת, היא מחזירה הרבה כדורים, היא לא עושה הרבה טעויות", החמיאה וויליאמס ליריבתה הבאה, "היא עושה הכל ממש טוב, אז אני צריכה לעשות הכל ממש טוב גם". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ