במהלך שידור המירוץ, נחשפה משתלה לא חוקית לגידול מריחואנה

צילומי הוואלטה א'אספניה מהאוויר חשפו גג ועליו יותר מ-40 עציצים לגידול מריחואנה שהוחרמו בעקבות כך על ידי הרשויות בספרד. המשתלה ננטשה ולא נעצרו חשודים

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הרוכבים בוואלטה
ספורט הארץ

זה לא חדש שהטכנולוגיה משנה את חוויית הצפייה באירועי ספורט. בזכות הקדמה נחשף האוהד מן המניין להתרחשות באופן שונה ממה שהיה רגיל, עם זוויות חדשות, הילוכים אטיים ותקריבים מפעימים. בסוף השבוע שעבר התברר כי הטכנולוגיה הזו יכולה לחשוף גם פעילויות בלתי חוקיות. במהלך שידור של הקטע השמיני בוואלטה א'אספניה, אז הוצגו צילומים ממעוף ההליקופטר, נחשפו הצופים למשתלה לגידול מריחואנה על גג של בניין בעיירה איגוואלדה. 

בעקבות השידור פורסמו התמונות ברשתות החברתיות ובמהרה הפכו ויראליות. הדבר הוביל לכך שהרשויות בקטלוניה החרימו לא פחות מ-40 עציצים לגידול מריחואנה ופתחו בחקירה בנושא. לדברי המשטרה, הצמחים ננטשו על הגג ולא נעצרו חשודים עד כה. יש לציין כי החוק בספרד מתיר גידול לצריכה עצמית בתנאים מסוימים, אבל הנוסח אינו חד משמעי לגבי היקף הגידול הביתי המותר.  

בקטע המדובר בספרד ניצח ניקיאס ארנדט מקבוצת סאנווב. בסך הכל מורכב המירוץ מ-21 קטעים, ובפסגת הדירוג הכללי נמצא כעת פרימוז' רוגליץ'. השנה הוואלטה כולל גם קטעים בצרפת ובאנדורה, שם יגיע הטור לסופו ב-15 בספטמבר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ