שני שחקני הכדוריד שנתפסו גונבים בגרמניה הושעו לשנתיים מנבחרות ישראל

במסגרת הסדר טיעון שאישר דיין בית הדין לספורט גם נקנסו שני השחקנים הצעירים ב-5,000 שקלים כל אחד. האיגוד המליץ לשלול את מעמד הספורטאי הפעיל של השחקנים המושעים אך השאיר ההחלטה לצבא

איתמר קציר - צרובה
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שניידר (במרכז). השעייה לשנתיים
שניידר (במרכז). השעייה לשנתייםצילום: EHF

שני שחקני הכדוריד הצעירים שנתפסו גונבים בחנות כלבו בגרמניה הושעו היום (שלישי) לשנתיים מנבחרות ישראל וספגו קנס של 5,000 שקלים כל אחד, במסגרת הסדר טיעון שאישר דיין בית הדין לספורט, עו"ד צבי רוזן. ההסדר גם ממליץ לשלול את מעמד הספורטאי הפעיל של השחקנים המושעים, אמיר שניידר ולידור פסו, אך החלטה זו שמורה לצבא. 

שניידר, ששימש כקפטן בנבחרת העתודה של ישראל, ופסו, נתפסו בסוף חודש נובמבר בבית כלבו בעיר גומרסבאך, בה שוהים חברי "פרויקט גרמניה" של איגוד הכדוריד הישראלי, נחקרו במשטרה הגרמנית והודו במעשים. הם הוחזרו מיד ארצה לבירור, שלאחריו דרש איגוד הכדוריד להשעות אותם לשלוש שנים מכל פעילות. בסופו של דבר נחתם עמם הסכם טיעון, המאפשר להם לחזור לפעילות במסגרת קבוצות מקומיות, אך מותיר אותם מחוץ למסגרות הלאומיות בשנתיים הקרובות.

בתוך כך, פורסם סגל נבחרת ישראל שייצא מחר לקפריסין, לקראת משחק הנבחרת בניקוסיה במסגרת המחזור השלישי של מוקדמות אליפות העולם. שוערים - דן טפר ומושיקו אלימלך. שחקני פינות - גיל פומרנץ, יובל כץ, טל הרשקוביץ ועמית סטלמן. מקשרים: ניבו לוי, אדיר כהן, ליאו גורמן, דניאל מוסינדי וירמי סידי. פיבוטים: דניאל שקלים ושניר נציה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ