"חביב נורמגומדוב רועד ממני. הוא מתחבא": קונור מקרגור רוצה קרב חוזר

הלוחם האירי נמצא במחנה אימונים לקראת הקרב שיערוך בעוד שבועיים במסגרת UFC246 ונראה רעב לחזור ליכולת שאפיינה אותו ברוב הקריירה. "זלזלתי במי שהאמין בי אבל עכשיו חזרתי להיות מי שאני", אמר

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מקרגור, השנה. "2020 זו העונה שלי"
מקרגור, השנה. "2020 זו העונה שלי"צילום: EVGENIA NOVOZHENINA/רויטר

"אני אלמד אותו שיעור בצניעות" אמר חביב נורמגומדוב לפני שניצח את הקרב עם קונור מקרגור באוקטובר אשתקד. מאז האירי עבר לא מעט דברים בקריירה ואף הודיע על פרישה, אך בריאיון שהעניק אתמול (שישי) לאתר MacLife, נראה שמשהו בו השתנה, למעט החלק בו דיבר על היריב לו הפסיד. 

"נורמגומדוב רועד", אמר מקרגור בריאיון שנערך במחנה האימונים שלו בו הוא מתכונן לקרב שייערך ב-18 בינואר מול דונאלד סרון במסגרת ה-UFC246. "האיש פשוט רועד. הוא לא רוצה את זה (קרב חוזר). הוא לא רוצה להפסיד וזה הסיפור. הוא חושש. כולם רוצים את הקרב. דנה רוצה את זה (וויט. נשיא האירגון). אנחנו רוצים את זה. הוא יכול לברוח אבל הוא לא יכול להתחבא. אני מחכה לזה", אמר על הלוחם שניצח אותו בסיבוב הרביעי ומחזיק במאזן 0:28 ב-UFC.

האירי, שטוען שהיה טוב יותר במהלך הקרב מול נורמגומדוב, יודע מה היו הסיבות שהביאו להפסד: "עשיתי לפני הקרב מחנה אימון נוראי. זלזלתי בכל מי שהאמין בי. הייתי לא מחויב וחסר כבוד כלפי חבריי לקבוצה ועדיין יצאתי לקרב". מקרגור שפע מחמאות ליריבו הבא, סרון, אך מאמין שבקרב הוא יראה את יכולותיו האמיתיות: "חזרתי. אני חזרתי להיות מי שאני. אני מצפה ל-18 בינואר כדי להראות את זה וגם מול מי שיגיע לאחר מכן. אהיה מוכן. ככה אני רוצה להתחיל את עונת 2020 שלי".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ