הטניסאי האורוגוואי קיבל הערה שאינו מתאמץ מספיק - והרים מופע לכבוד השופט. צפו

בפיגור במערכה הראשונה מול ניקולוז באשילשווילי, הטניסאי הוותיק פבלו קואבס הוזהר מעונש על "חוסר מאמץ" ומיהר להוכיח אחרת, עד שכמעט נטש את המגרש

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פבלו קואבס. יצא משלוותו
פבלו קואבס. יצא משלוותוצילום: Trevor Collens/אי־פי

בגיל 34, פבלו קואבס הוא כבר שועל ותיק במגרשי ה-ATP, אבל נראה שמשחק אחד בטורניר הנבחרות החדש של הסבב באוסטרליה, ובעיקר שופט אחד, גרמו לו לצאת מגדרו. הלילה (בין רביעי לחמישי), כשנציג נבחרת אורוגוואי היה בפיגור 5:4 במערכה הראשונה מול ניקולוז באסילשווילי מגיאורגיה, שופט המשחק ניגש אליו והזהיר אותו על כך שהוא מגלה "חוסר מאמץ", עבירה שניתן להיענש עליה.

או אז החליט קוארבו להגיב, בסרקסטיות: המדורג 41 בעולם הסתער חזרה למגרש, הניף את ידיו בהתלהבות וקפץ במקום כדי להתרכז לקראת חבטות ההגשה של באסילשווילי (21 בעולם), שצחק בצד השני. הגיאורגי המשיך לניצחון 4:6 במערכה הראשונה, כשקואבס מגיב גם לכל נקודה באכזבה תיאטרלית.

המופע שהרים האורוגוואי הספיק לשופט, שהעניש אותו, ובכך גם כמעט סיים את המשחק - קואבס נטש את המגרש במחאה על ההחלטה לקול שריקות הבוז של האוהדים, אך באסילשווילי מיהר אליו ושיכנע אותו להישאר עד תום המשחק. עד הסיום קואבס אפילו רשם ניצחון מרשים במערכה השנייה, אך הגיאורגי ניצח בסיכום המשחק 4:6, 6:1, 4:6. בהתמודדות בין הנבחרות, גיאורגיה ניצחה לראשונה בטורניר 1:2.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ