איתמר קציר - צרובה
איתמר קציר

נבחרת ישראל סיימה הערב (שישי) את השתתפותה ביום הקרבות השני של גראנד פרי תל אביב ללא נציגים ונציגות בקרבות המדליה, לאחר שארבע ספורטאיות ישראליות התחרו במשקל עד 63 ק"ג, וכולן הודחו קודם לכן. האחרונה שנשארה בתחרות, פז לייבל (עד 63 ק"ג) הודחה בבית הניחומים על ידי רנאטה זאכובה הצ׳כית. לייבל כבר הובילה בווזארי אבל הופלה בווזארי נגדי 44 שניות לסיום. אחרי חמש דקות עיקשות בניקוד הזהב, הופלה זאכובה באיפון, וסיימה את דרכה בתחרות.

לייבל התחילה את התחרות עם ניצחון בסיבוב השני על האנה מרטין האמריקאית, בווזארי. ניצחון בסיבוב השלישי בעונשים על אגתה אוזדובה-בלאך מפולין העלה אותה לרבע הגמר, אך שם הפסידה הישראלית לקתרינה האקר האוסטרלית בעונשים. בבית הניחומים תפגוש את רנטה זאכובה הצ'כית.

פז לייבל, היוםצילום: שרון בוקוב

ענבל שמש, שזכתה במדליית כסף בגראנד פרי הקודם, הודחה הפעם על ידי אלכסייה קאסתילוס הברזילאית שהפילה אותה באיפון בסיבוב השלישי. שקד עמיחי הודחה גם היא בקרב השני שלה, עדי גרוסמן בקרב הראשון.

במשקל עד 70 ק"ג, מאיה גושן ניצחה בסיבוב השני את מריה פרז מפורטו ריקו, אבל הפסידה לאחר מכן למייגן פלטשר האירית. ירדן מאירסון נכנעה בקרב הראשון שלה למרים בוטקרייט הגרמנייה, כמו גם רוני גל שהפסידה בסיבוב הראשון ליריבה מיוון. 

בהיעדרם של אלוף העולם שגיא מוקי (עד 81 ק"ג) וטוהר בוטבול (עד 73 ק"ג) שנפצעו בטורניר המאסטרס בסין, יומו השני של גראנד פרי תל אביב היה נטול ג'ודוקא בולטים מנבחרת הגברים הישראלית. מי שבכל זאת הרשים הוא עידו לוין - הספורטאי הצעיר והאלמוני (עד 73 ק"ג) גבר בווזארי על מדליסט הארד מאולימפיאדת ריו, דירק ואן טיכלט. בקרב הבא נתקל במשוכה קשה לא פחות - טומי מסיאס השוודי. הישראלי זרק גם אותו בווזארי, אבל לצערי הופל באיפון.

שאר הגברים הישראלים הודחו בקרב הראשון שלהם: יהונתן אלבז, אורון גינר ועומר מיררה במשקל עד 73 ק"ג; ויפתח בדש, אוהד דן ובן טננבאום בעד 81 ק"ג.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ