נבחרת הדייויס: יוני ארליך מונה לקפטן במקום הראל לוי שפוטר

ארלין בן ה-42 ישחק במשחק הזוגות מול טורקיה וגם ידריך את חבריו לנבחרת במשחקי היחידים. "איגוד הטניס מודה להראל לוי על תרומתו רבת השנים ומאחל לקפטן הנכנס בהצלחה", נמסר בהודעת האיגוד

איתמר קציר - צרובה
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יוני ארליך. ישחק בזוגות וידריך ביחידים
יוני ארליך. ישחק בזוגות וידריך ביחידיםצילום: ניר קידר

כחודש וחצי לפני המפגש עם טורקיה, איגוד הטניס הישראלי פיטר היום (שני) את קפטן נבחרת הדייויס של ישראל הראל לוי ומינה במקום את יוני ארליך שישמש כקפטן-שחקן. משמעות המהלך היא שהטניסאי בן ה-42 ישחק במשחק הזוגות, וידריך את שאר חברי הנבחרת על המגרש בזמן משחקי היחידים. 

"במרכזה של ההיערכות המקצועית החדשה שאושרה ותיושם מיידית, עומדת התמיכה המקצועית בשחקני הנבחרות הלאומיות, והשמת דגש על קיומה של מסגרת אימונים סדירה במשך כל השנה וכן ליווי השחקנים בתחרויות בארץ ובעולם", נכתב בהודעת האיגוד, "קפטן הנבחרת ומאמני הנבחרות יועסקו באופן רציף לאורך כל השנה וילוו את השחקנים לא רק לפני מפגשים רשמיים, אלא במהלך כל השנה בתחרויות המתקיימות בארץ ובעולם. בעקבות התכנית שגובשה על ידי המנהל המקצועי, עמוס מנסדורף, ואושרה על ידי הוועדה המקצועית, נעשו שינויים בעמדת הקפטן של נבחרת הדיוויס".

באשר ללוי נכתב: "איגוד הטניס בישראל מוקיר ומעריך את תרומתו של הראל לוי, הן כשחקן והן בתפקיד הקפטן, ומודה לו על תרומתו רבת השנים, ומאחל לקפטן הנכנס, יוני ארליך, ולנבחרת כולה בהצלחה במשימותיה החשובות".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ