הרוכבת הישראלית דני ג'י וולדמן זכתה בתחרות הגמר של סדרת המאסטרס

רוכבת הסוסים זכתה יחד עם הסוס קווינסנלד, אותו רכשה לא מזמן, כאופציה נוספת למשחקים האולמיפיים בטוקיו. "האסטרטגיה שלי היום היתה לנסות להיות מהירה אבל בלי לקחת סיכונים. זה הצליח לנו", אמרה

איתמר קציר - צרובה
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דני ג'י וולדמן במהלך התחרות, אתמול. "הליך הלמידה לא פשוט"
דני ג'י וולדמן במהלך התחרות, אתמול. "הליך הלמידה לא פשוט"צילום: Kathy Russell Photography

רוכבת הסוסים דני ג'י וולדמן זכתה הלילה (בין ראשון לשני)במקום הראשון בתחרות הגמר של סדרת המאסטרס שנערכה בפאלם ביץ', יחד עם הסוס קווינסלנד אותו רכשה לא מזמן, כאופציה נוספת למשחקים האולימפיים בטוקיו. זו היתה התחרות האחרונה בזירת רכיבת הסוסים בעתיד הנראה לעין, שכן התאחדות הרכיבה העולמית עצרה את פעילות הענף בשל התפשטות הקורונה. גם תחרות זו נערכה ללא קהל.

אל מקצה הגראנד פרי העפילו 40 צמדים, כשרק שישה מהם, ובהם וולדמן והסוס קוויינסנלד, סיימו את המסלול ללא מכשולים. ששת הצמדים הללו התחרו ב"ג'אמפ אוף", סיבוב מקוצר שבו הצמד המנצח הוא זה שעובר את המסלול בזמן המהיר היותר. וולדמן וקווינסלנד היו הצמד השני בג'אמפ אוף והובילו כמעט עד סוף הסיבוב. הצמד האחרון היה מהיר מהם וללא הפלות, אך נפסל בשל פציעה של הסוס, וכך הוכרזה הישראלית כמנצחת עם זמן של 38.01 שניות.

"קווינסלנד קפץ פשוט מדהים" אמרה דני בתום התחרות, והסבירה "אני עדיין לא מכירה אותו כל כך טוב, והליך הלמידה לא תמיד פשוט. האסטרטגיה שלי היום היתה לנסות להיות מהירה אבל בלי לקחת סיכונים. זה הצליח לנו".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ