"בכל תרחיש, נגיע מוכנים לטוקיו": בוועד האולימפי הישראלי מגיבים לאפשרות הדחייה

יגאל כרמי פרסם הודעה לגבי החלטת הוועד הבינלאומי לשקול את דחיית המשחקים האולימפיים. "הוועד האולימפי בישראל מסייע ויסייע בכל דרך לספורטאים להתנהל במצב הקיים", כתב כרמי

איתמר קציר - צרובה
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יגאל כרמי. הוועד האולימפי בישראל ידאג לסייע לספורטאים בכל תרחיש
יגאל כרמי. הוועד האולימפי בישראל ידאג לסייע לספורטאים בכל תרחישצילום: באדיבות הוועד האו

יו"ר הוועד האולימפי בישראל יגאל כרמי פרסם היום הודעה ביחס להחלטה של הוועד האולימפי הבינלאומי, להכריע ביחס לגורל המשחקים האולימפיים תוך פחות מחודש. "נכנסנו לתקופת המתנה של ארבעה שבועות. בתקופה זו יבחנו החלופות של קיום המשחקים במועדם או דחייתם, למועד שעדין לא נקבע", כתב כרמי, "לצערי, לאור המצב המורכב, עלינו להמתין להחלטה, ובמקביל להמשיך עד כמה שניתן, בהכנות. השבועות הקרובים יהיו מאתגרים מאד. ראשונים להיפגע הם הספורטאים והצוותים המקצועיים שלצדם המקדישים את חייהם להגשמת חלום".

בהודעתו כתב כרמי: "הוועד האולימפי בישראל מסייע ויסייע בכל דרך לספורטאים להתנהל במצב הקיים. אנחנו ערים ומודעים לאכזבה הגדולה של הספורטאים ומזדהים עם תחושותיהם. חוסר הוודאות הוא האויב הגדול ביותר של הספורטאים. יחד עם זאת מרבית הספורטאים בישראל מתאמנים, במסגרת המגבלות והוראות משרד הבריאות. הם עושים את המיטב כדי לשמור על כושרם במידה ואכן המשחקים האולימפיים יתקיימו במועדם בטוקיו. נציין כי בעשרה ענפי ספורט טרם השיגו ספורטאי ישראל את הקריטריון, וכל תחרויות הקריטריון התבטלו וגם בנושא זה יהיה צורך לקבל החלטות".

בסיום ההודעה, התייחס כרמי להיערכות של הוועד הישראלי לדחיה. "הוועד האולימפי בישראל יעשה כל שביכולתו", כתב כרמי, "יחד עם שותפיו לדרך: איגודי הספורט, משרד התרבות והספורט והחברות העסקיות מעניקות החסות, כדי להסתגל לכל החלטה של הוועד האולימפי הבינלאומי, ולהבטיח שמשלחת ישראל תגיע למשחקים האולימפיים בטוקיו בצורה המייטבית בכל תרחיש שייבחר".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ