בוועד הישראלי מגיבים לדחיית האולימפיאדה: "נגיע מוכנים ליולי 2021"

אחרי שהוועד האולימפי העולמי הודיע היום על קיום האולימפיאדה ב-23 ביולי 2021, בוועד הישראלי גיבו את ההחלטה: "יאפשר לספורטאים להתכונן כראוי"

איתמר קציר - צרובה
איתמר קציר
אולימפיאדה תחת הקורונה. "נגיע מוכנים לטוקיו"
נבחרת הבייסבול הישראלית. תגיע לטוקיו ביולי 2021צילום: Margo Sugarman
איתמר קציר - צרובה
איתמר קציר

אחרי ההודעה הרשמית על התאריך החדש לאולימפיאדת טוקיו 2020, בוועד האולימפי הישראלי מגיבים לראשונה. בהודעה שנמסרה, גיבו בוועד הישראלי את הוועד הבינלאומי. 

"בחירת המועד החדש, נעשתה כך שניתן יהיה למזער ככל שניתן את הפגיעה בלוח השנה הבינלאומי של התאחדויות הספורט העולמיות, שחלק מהתחרויות שלהן כידוע, מיועדות להתקיים בשנת 2021 ועל מנת לאפשר לספורטאים להתכונן כראוי להופעה מיטבית במשחקים האולימפיים", נכתב בהודעה, "בשלב זה כל הוועדים האולימפיים ממתינים לקבלת פרטים נוספים מהוועד האולימפי הבינלאומי וההתאחדויות הבינלאומיות, בכל מה שקשור לתחרויות הקריטריון שבוטלו על מנת לעדכן את הקריטריונים למשלחת ישראל בהתאמה ותוך הפעלת שיקול דעת לנוכח המצב החדש שנוצר". 

"הוועד האולימפי בישראל בשיתוף עם היחידה לספורט הישגי ומנהל הספורט יפגש עם הצוותים המקצועיים של איגודי הספורט על מנת לשלב את כל המשמעויות של דחיית המשחקים בתכנית המקצועית החדשה לשנה הקרובה. בימים אלה, אנו בוחנים, כמו כל הארגונים והחברות בישראל, את המשמעויות התקציביות של שינויים אלה ולמרות הפגיעה שהספורט הישראלי כמו גם העולמי יחווה, נעשה את המיטב כדי להעניק לספורטאים ולצוותים המקצועיים את המעטפת המקצועית שתסייע להם להגיע לטוקיו בקיץ 2021 במוכנות מירבית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ