כשהבעלים הוא שדר ספורט מובטל, גם משחק בין כלבים נראה כמו גמר ווימבלדון. צפו

בהיעדר משחקי ספורט, קולותיהם המוכרים של אנדרו קוטר, ג'ו באק וניק הית' הפכו מיותרים. ובכן, עד שהם החליטו לשדר גם את הרגעים השגרתיים ביותר של החיים

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ג'ו באק. מצא פתרון לימי הקורונה
ג'ו באק. מצא פתרון לימי הקורונהצילום: Jasen Vinlove/רויטרס

בימי שגרה, אנדרו קוטר הוא אחד הקולות המוכרים ביותר בספורט העולמי. בתפקידו כשדר ספורט ב-BBC, קוטר ליווה אליפויות עולם באתלטיקה, טורנירי גראנד סלאם בטניס וגם תרם את קולו לשידורי האולימפיאדה במהלך הקריירה, שכללה תפקידים גם ביורוספורט, ESPN, סקיי ספורט ועוד.

בימי קורונה, גם קוטר מצא עצמו עד מהרה מובטל. בפשטות, משום שבהיעדר משחקי ספורט אין לו מה לשדר. אבל נראה שבשבועות האחרונים הוא מצא פתרון. קוטר בן ה-46 החל להעלות שידורים חיים מביתו. מתברר שדווקא שם יש משחק שעדיין מתקיים, ואפילו לא מאתגר את הוראות ארגון הבריאות העולמי.

הספורטאים המפתיעים הם אוליבר ומייבל, שני הכלבים של קוטר. את הראשון הוא מגדיר כאלוף המכהן (עם 5 תארים!), ואת השנייה הוא מתאר כ"כישרון עולה". התחרות: מי מסיים מהר יותר את קערת האוכל. מי ניצח? צפו בעצמכם:

שבוע לאחר הסרטון הראשון, קוטר הבין שיש לו בידיים יריבות שרק מחכה לאדם שיקריין אותה - והפעם עם תחרות חדשה. אוליבר ומייבל התחרו על העצם שהחלה בפיו של אוליבר, אבל לא לזמן רב. קוטר, מצדו, גייס את קולו המתוח והשקט לטובת משחק המוחות בין השניים, מתאר כיצד מייבל מכריחה את עצמה להתאפק ולתקוף רק ברגע הנכון. האם היא הצליחה? התוצאות לפניכם:

מתברר שמלבד קוטר שדרני ספורט נוספים החלו לעשות שימוש חלופי בקולם. אחד מהם הוא ניק הית', שדר ראגבי מלונדון, שהחל לקריין את אירועי היומיום ברחוב - אמהות מובילות תינוקות בעגלה, כלבים משחקים בפארק ועוד. לבסוף הוא גם הציע את שירותיו עבור אלו שנמצאים בביתם ומעוניינים בשידור המהלכים הביתיים שלהם.

ב"פוקס ספורט" הלכו צעד אחד קדימה וגייסו את ג'ו באק, השדר המוביל שלהם, כדי לקריין סרטונים ויראליים ברחבי האינטרנט. ההנאה המובטחת.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ