ספורט הארץ

ההידבקות ההמונית של משתתפים בטורניר הטניס באדריה, ביניהם גם נובאק ג'וקוביץ', אילצה גם את מי שלא נדבק בטורניר אך השתתף בו להיכנס לבידוד. אחד מהם הוא סשה זברב, שהתנצל על השתתפותו והבטיח כי ייכנס לבידוד כדי לא לסכן את הציבור. אך הטניסאי הגרמני מתקשה ליישם זאת בפועל ואחרי שנצפה הלילה (בין ראשון לשני) במסיבה, בפעם השנייה מאז הטורניר, עורר את זעמו של ניק קיריוס, שלא חסך במלים.

"יש הרבה דברים שערורייתיים שקורים כעת בעולם אבל מה שאותי ממש הרתיח היה לראות את סשה זברב שוב (מפר בידוד, ס"ה). כמה אנוכי אתה יכול להיות? כמה אנוכי?", אמר קיריוס בכעס בסרטון שהעלה לחשבון האינסטגרם שלו, "אם יש לך את החוצפה לצייץ התנצלות מזוינת בטוויטר - שבטח הכרחת את המנהלים שלך לכתוב עבורך, ובה התחייבת להישאר בבידוד למשך 14 ימים - והתנצלת בפני הציבור על שהעמדת בסיכון את בריאותם, לפחות שיהיה לך את האומץ להישאר 14 ימים בבית. אלוהים! קח את החברה שלך איתך לימים האלה. עולם הטניס מעצבן אותי, כמה אנוכיים אתם יכולים להיות?".

כעסו של קיריוס מופנה גם כלפי ג'וקוביץ', שלפני טורניר אדריה התייחס בזלזול לסיכוני וירוס הקורונה. קיריוס ביקר אותו על החלטתו לערוך את הטורניר, ביקורת ממנה התעלם הסרבי. במהלך הטורניר נדבק ג'וקוביץ', המדורג מספר 1 בעולם, יחד עם אשתו, מאמנו, והטניסאים גריגור דימיטרוב, ויקטור טרויצקי ובורנה צ'וריץ'. תמונות שפורסמו במהלך הטורניר הראו טניסאים רבים חוגגים במסיבות, כאשר זברב היה אחד הבולטים שבהם והוא נראה רוקד במועדון הומה אדם ללא חולצה. קיריוס מבקר גם את מארגני טורניר ארצות הברית הפתוחה על התעקשותם לקיים את האליפות בזמן שהמגפה במדינתם לא מגלה סימני דעיכה.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ