נובאק ג'וקוביץ' מתנצל על התקרית באליפות ארצות הברית: "מצטער על ההלם שגרמתי לשופטת"

לקראת השתתפותו בטורניר רומא, דיבר המדורג מספר 1 על האירוע בניו יורק ונשמע שהשלים עם פסילתו: "כשאתה חובט כך בכדור, יש סיכוי שהוא יפגע במישהו", אך הבהיר כי זה לא ישפיע על משחקיו בעתיד

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'וקוביץ' בודק לשלום השופטת. מודה כי החבטה בכדור היתה מסוכנת
ספורט הארץ

נובאק ג'וקוביץ' השלים עם הדחתו מאליפות ארצות הברית, אך בו בזמן הוא יודע כי הזיכרון ילווה אותו. במסיבת עיתונאים לקראת השתתפותו בטורניר רומא - שם גם הוא יכול לפגוש את רפאל נדאל שלא הגיע לניו יורק - דיבר המדורג מספר 1 על האירוע ועל ההשלכות לעתיד.

"ממש הצטערתי על ההלם והדרמה שגרמתי לה", אמר ג'וקוביץ' על אירוע בו חבט כדור שפגע בגרונה של שופטת הקו, "זה היה לחלוטין בלתי צפוי ובלתי מכוון, אבל כשאתה חובט כך בכדור, יש סיכוי שהוא יפגע במישהו על המגרש. אני מקבל את זה ועליי להתקדם הלאה. אבל כמובן שלא שכחתי מכך, ואני לא חושב שמתישהו אשכח. זה היה הלם לסיים את אליפות ארה"ב בצורה בה היא הסתיימה עבורי".

ג'וקוביץ' לא מאמין כי קיימת אפשרות שהאירוע ישפיע עליו בעתיד: "אני לא חושב שתהיה לי בעיה לחזור לסבב ולשחק היטב. יש לי טורניר בקרוב ואני רוצה לחזור לתחרויות מוקדם ומהר ככל האפשר. אני אתגבר על הזיכרון ואתכנת אותו מחדש. אני מקווה לטוב". 

אמש צייץ הסרבי ברכות לדומיניק תים ולאלכסנדר זברב, שהתמודדו בגמר אליפות ארצות הברית וגם התארחו אצל הסרבי בטורניר אדריה, בו נדבקו רבים ממשתפיו בקורונה. "זה כל העניין בספורט. כבוד, הערכה וחברות. תודה לכם דומי וסאשה שנשארתם איתנים עם הערכים שלכם וראיתם תמיד מה באמת חשוב - אהבה וכבוד האחד כלפי השני. מזל טוב לשניכם", כתב ג'וקוביץ'.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ