אליפות אירופה בגלישת רוח: יואב כהן מוביל בגברים. ספיצ'קוב רביעית בנשים

אליפות אירופה בגלישת רוח נפתחה היטב עבור הנבחרת הישראלית. הישראלי מוביל את דירוג הגברים, כאשר שחר צוברי במקום ה-12 ועדיין מוביל בתחרות הפנימית על הכרטיס האולימפי. קטי ספיצ'קוב רביעית בדירוג הנשים, נוי דריהן במקום ה-15

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יואב כהן, היום. מוביל את התחרות
איתמר קציר
איתמר קציר

אליפות אירופה בגלישת רוח נפתחה היום (שלישי) עם יום מצוין לגולשים הישראלים. בעוד יואב כהן מוביל את התחרות אצל הגברים - ששלחו שלושה גולשים לעשירייה הראשונה וחמישה ל-13 הראשונים - קטי ספיצ'קוב מדורגת רביעית אצל הנשים.

עבור הגברים מהווה אליפות אירופה תחרות מפתח לקביעת הנציג האולימפי, כשכעת שחר צוברי - שכבר הבטיח את המקום בטוקיו לפני שהמבחנים נפתחו מחדש בעקבות דחיית האולימפיאדה - מוביל בדירוג הפנים-ישראלי. עבור הנשים, האליפות הנוכחית מהווה את ההזדמנות האחרונה של נוי דריהן, שפתחה לא טוב את התחרות, לעקוף את ספיצ'קוב.

כהן סיפק מקבץ שיוטים מרשים, כשסיים במקום בשישי בשיוט הראשון ובמקום השני בשני השיוטים הנותרים. אופק אלימלך מדורג במקום בחמישי (3, 6, 8), יואב עומר ניצח בשיוט השלישי, ומדורג במקום בשישי. שחר צוברי, שבתחילה דורג במקום ה-26 בלבד בשל פסילה בשיוט הראשון, קפץ למקום ה-12 אחרי שערער על הפסילה והוקפץ למקום הרביעי בשיוט. המשמעות היא שצוברי עדיין בתמונת המאבק על הכרטיס האולימפי, והפודיום. תום ראובני מדורג מיד אחריו, במקום ה-13.

בנשים, קטי ספיצ'קוב מדורגת במקום הרביעי (3,6,5), מאיה מוריס שמינית (7,8,2), נגה גלר 13 (12,12,14), נוי דריהן 15 (16,17,16). דריהן חייבת לסיים על הפודיום כדי לקחת מספיצ'קוב את הכרטיס האולימפי ותצטרך להתעלות בימי האליפות הנותרים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ