לפני הגראנד סלאם בתל אביב: עשרה נשאי קורונה נמצאו בבדיקות

על פי הודעת איגוד הג'ודו, עשרה אנשים נמצאים חיוביים בבדיקות שנערכו - חמישה עובדים חיצוניים וחמישה חברי משלחות זרות, בהם ספורטאי אחד

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'ודוקא נאבקים בגראנד סלאם הקודם בתל אביב
ספורט הארץ

חמישה עובדים חיצוניים שיועדו לקחת חלק בגרנד סלאם הג'ודו בתל אביב ביום שישי, נמצאו חיוביים בטרם כניסתם לעבודה - כך הודיע איגוד הג'ודו הישראלי. על פי הודעת האיגוד, החמישה לא באו במגע עם ספורטאים ונשלחו לבידוד.

מתוך 500 הספורטאים שישתתפו בטורניר ואנשי הצוות שהתלוו אליהם, דווח על חמישה חברי משלחות זרות (בהם ספורטאי אחד) שנמצאו חיוביים לקורונה עם הנחיתה בישראל. החמישה נשארו בבידוד בחדרם ולא באו במגע עם יתר המשלחות.

אירוח הגראנד סלאם בעת הקורונה ספג ביקורת בימים האחרונים, קל וחומר כאשר ישנם ישראלים שאינם מורשים לשוב לארץ בשל סגירת נתב"ג. עם זאת, בכירי משרד הבריאות טענו באחרונה כי קיום האירוע אושר לפני זמן רב וכעת - על אף בעיית הנראות - אין אפשרות לסגת מההתחייבות.

האירוע יכלול בועה רשמית והדוקה שלא ניתן יהיה לצאת ממנה, ושורת בדיקות קורונה לכל המשתתפים. הספורטאים ישהו בבידוד בחדרם במלון עד שתתקבל תשובה שלילית בבדיקת הקורונה שיערכו עם נחיתתם בארץ. למעשה, זו התחרות הבינלאומית הרשמית הראשונה בישראל מאז תחילת מגפת הקורונה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ