אורי טלשיר
אורי טלשיר

נטע ריבקין סיימה הערב (שישי) במקום התשיעי בגמר הקרב-רב באליפות העולם בהתעמלות אמנותית, המתקיימת באיזמיר. ריבקין בת ה-23, בכירת המתעמלות הישראליות אי פעם, שיפרה את הישג השיא שלה עד כה - מקום עשירי - לאחר שהשיגה ציון משוקלל של 68.683 נק' בארבעת התרגילים שביצעה. במוקדמות סיימה ריבקין במקום השישי, אולם ציון נמוך יחסית שקיבלה בתרגיל הסרט דרדר אותה מעט בטבלת הגמר. טורי פילנובסקי, הנציגה הישראלית השנייה בגמר הקרב-רב, סיימה אליפות נהדרת מבחינתה במקום ה-12, זהה לדירוג שהשיגה במוקדמות, עם 67.423 נק' בסיכום.

את מדליית הזהב קטפה הרוסייה יאנה קודריאבצבה, עם 75.266 נק' וציון מדהים של 19.000 נק' בתרגיל החישוק, עמו קינחה את הופעותיה בגמר. קודריאבצבה בת ה-17, שזכתה בשלוש מדליות זהב ומדליית כסף אחת בתרגילים הבודדים, המשיכה את הדומיננטיות עם הבכורה בקרב-רב והקדימה את בת ארצה, מרגריטה ממון (74.149 נק'). במדליית הארד זכתה האוקראינית ז'אנה ריזדינובה.

הערב נחתם פרק הסולו באליפות הנוכחית, ומחר תיכנס לפעילות הנבחרת הקבוצתית של ישראל - אלונה קושבצקי, אידה מיירין, יובל פילו, קטיה לוין וקרינה ליחבר - שקטפה את מדליית הארד בקרב-רב באליפות אירופה האחרונה, ותנסה להתברג גם בצמרת העולמית.

נטע ריבקין. מסיימת הופעה מכובדת באליפות העולם עם מקום 9 בגמר הקרב רב

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ