תקרית חמורה בנבחרת ההתעמלות האמנותית: המאמנת בעטה באחת המתעמלות‎

לפני שזכו אתמול במדליית הארד בתחרות בקאזאן, בעטה אירה ויגדורצ'יק בקטרינה לבינה בת ה-19. פחות מחודש לריו, עומדת הנבחרת המועמדת למדליה אולימפית בפני טלטלה‎

אורי טלשיר
אורי טלשיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אירה ויגדורצ'יק מחבקת מתעמלת
אירה ויגדורצ'יק. תקרית חמורהצילום: הוועד האולימפי בישראל
אורי טלשיר
אורי טלשיר

חשיפת "ספורט הארץ": לפני שנבחרת ההתעמלות האמנותית זכתה אתמול (שבת) במדליית הארד בתרגיל הקרב רב בתחרות גביע העולם בקאזאן, התרחש אירוע חריג מאוד - אירה ויגדורצ'יק, המאמנת הראשית של הנבחרת, בעטה במתעמלת קטרינה לבינה. זה קרה במהלך החימום, לפני שהמתעמלות עלו לתחרות.

על פניו הביצוע שניפקו על המזרן ברוסיה היה מצוין, אך לאחר מכן חזרו כולם לעסוק באותה תקרית חמורה, שהשרתה אווירה רעה מאוד בתוך הנבחרת. הורי המתעמלות זעמו כששמעו על האירוע, וגם הספורטאיות עצמן מזועזעות ממה שהיה וחוששות מההשלכות. על פי הידוע ל"ספורט הארץ", האווירה בקאזאן רחוקה מלהיות רגועה וגם שגרת האימונים הופרה.

כזכור, רק בחודש שעבר זכתה הנבחרת במדליית זהב היסטורית באליפות אירופה, שנערכה בחולון, והיא מסומנת כאחת המועמדות הבולטות למדליה אולימפית בקרב המשלחת הישראלית לריו. אירוע כזה, פחות מחודש לתחילת המשחקים, יצר טלטלה לא פשוטה שבאיגוד ובנבחרת יצטרכו להתגבר עליה במהרה.

דמותה הצבעונית של ויגדוצ'יק מוכרת היטב והיא ידועה כמי שמשליטה משטר אימונים תובעני מאוד, שמוביל את הנבחרת לצמרת העולמית. בעבר סיפקה גם כמה אמירות שנויות במחלוקת, אך מעולם לא דווח על תקרית פיסית בינה לבין המתעמלות.

מאיגוד ההתעמלות נמסר: "על פניו נראה כי מדובר בתקרית חמורה, שמחייבת בירור מיידי. הנבחרת תגיע ביום שלישי לפנות בוקר לישראל, ועם הגעתה ננקוט מיידית בכל האמצעים הנדרשים כדי לברר את הסוגיה עד תום".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ